Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor !

+25
zeynep1212
aysenur yurtseven
NURCAN:)))
mutsuz yk
edayk
AŞKIMYK
BiRGüL_YK54
sivaslı_yaren
Nursemin&İsmail2
ceren yk
**MELODİ YK**
merym
yar gitmee
zeynosh-yk
CANIMMMMM58
Beray_İsmail_YK
emotion
kevser_YK
HİLAL_YK52
canım24
betül yurtseven
canımsın
İSMAİL_CAN_YK
-Seda YK-
yksu
29 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 13:49

yksu

yksu
İyİ YK'Cı

DÜN AKŞAM KANAL D DE Kİ DİZİDE GENİŞ AİLE DİZİSİ VARDI ORADA ŞÖLE DENDİ(NASIL Kİ İSMAİL YK HER ŞARKI ÇIKARINCA BOMBA GİBİ PATLIYO BİZDE NIKAHIMIZIZ KIYALIMDA PATLASINLAR) DEEDİ.

2Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 13:55

-Seda YK-

-Seda YK-
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Çok Güzel Bir Haber ;) Doğru Söylemişler ;) Şu Başlığada Artık Dikkat Etsen Diyorum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.ismailykfanboard.net

3Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 13:58

İSMAİL_CAN_YK

İSMAİL_CAN_YK
Yeni Yk'Cı

güzelmiş

4Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 14:14

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

evt ben de izledim

5Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 15:23

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Helaaallll! doğru söylemişler...

6Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 15:48

canım24

canım24
Yeni Yk'Cı

geniş aile dizisini çok sewiorum artık

7Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 17:00

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

haber için tşk zaten ordaki cevahir almancı yani ismailin adının geçmesi normal

8Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 17:05

kevser_YK

kevser_YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

haber için tşk.ler doğru söylemişler yakında da 9 MEVSİM patlayacak inş.

9Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 17:08

emotion

emotion
Yeni Yk'Cı

çok doğru söylemiş teşekkürler

10Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 17:23

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Haber için teşekkürler ;)

http://www.ismailyktv.ile.biz

11Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 17:40

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

UY CANIM HEMSOM BENIM KONUSULUR ELBETTE

12Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 18:39

zeynosh-yk

zeynosh-yk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

haber icin tesekkurler
dogru soylemis gercektende

13Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 19:35

yar gitmee

yar gitmee
İyİ YK'Cı

doğru demisler bea

14Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Salı 11 Ağus. 2009 - 19:46

merym

merym
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Doğruu.
Dün bnde islemiştim kaçırdım heralde o söylenen yeri ..

15Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 7:02

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

eeeeeeeee kimin isosu dans nanik

16Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 9:09

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

evt ben de izledim

17Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 9:18

Nursemin&İsmail2

Nursemin&İsmail2
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

kevser_YK demiş ki:haber için tşk.ler doğru söylemişler yakında da 9 MEVSİM patlayacak inş.

aynen katılıyorum sana

18Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 13:25

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

hatta geçenlerde kral fm-kral tv ortak canlı yuayına demet akalın gelmişti şöyle demişti---cluplerde ve yabancı ülkelerden ben ve ismail yk çalınıyor buda beni çok memnun ediyor ----- demişti

19Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 14:53

sivaslı_yaren

sivaslı_yaren
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

vayyyyyyy süper be cok doğru:d

20Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 15:12

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

tabi konuşulur herşeyde 1 numara sağol

21Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 15:46

AŞKIMYK

AŞKIMYK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ne güzel yaa hem çok seviyorum geniş aileyideee cevahiridee

http://www.1ismailyk1esrayk.tr.gg

22Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 17:35

edayk

edayk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Ne gÜzEl sÖyLeMişlER bEeE

23Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 17:57

mutsuz yk

mutsuz yk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

o dizi starda değilmi ya...

24Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Çarş. 12 Ağus. 2009 - 18:58

İyİ YK'Cı

yksu demiş ki:DÜN AKŞAM KANAL D DE Kİ DİZİDE GENİŞ AİLE DİZİSİ VARDI ORADA ŞÖLE DENDİ(NASIL Kİ İSMAİL YK HER ŞARKI ÇIKARINCA BOMBA GİBİ PATLIYO BİZDE NIKAHIMIZIZ KIYALIMDA PATLASINLAR) DEEDİ.
hııım ne güzel haber saol sheqer

25Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Empty Geri: Dizilerde Bile İsmail-YK Konuşuluyor ! Cuma 14 Ağus. 2009 - 11:57

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

çok tsk ederım

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki