Hadi Tıkla Oku Bil.... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Hadi Tıkla Oku Bil.... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hadi Tıkla Oku Bil....

3 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Hadi Tıkla Oku Bil.... Çarş. 1 Tem. 2009 - 23:07

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Evet soruyorum soruyu hazırmısınız..haha bir elmanın yarısı neye benzer.???bu soruyu ykcı rizeli arkadaş bildiği için yeni soru:::::::::oturarak servet elde eden tek varlık nedir??

En son musti_61 tarafından Perş. 2 Tem. 2009 - 13:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Perş. 2 Tem. 2009 - 7:40

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

elmanın diğer yarısına Annadın hihi hihi

http://www.melankolikdamlalar.tk

3Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Perş. 2 Tem. 2009 - 11:19

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok çabuk oldu ama haha evet bildi...peki şunu bil oturarak servet elde eden tek varlık nedir?..

4Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Perş. 2 Tem. 2009 - 11:41

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bilirim tabi haha haha lakabıma bak hamsi kafayım daa hihi hmmm bu accık zor braz düşünem diğeri daha kolaydı haha diğerini hemen buldum bu ne acepp hmmm haha

En son ykcı_rizeli tarafından Cuma 3 Tem. 2009 - 12:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

5Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Perş. 2 Tem. 2009 - 11:42

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bankada çalışan personelmi ne ???? haha haha

6Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Perş. 2 Tem. 2009 - 13:08

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ııı değil... haha dur soruyu değiştireyim...

7Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 3 Tem. 2009 - 11:01

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

ımm bende bilemedimm valla Dağınık Gülümseme

8Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 3 Tem. 2009 - 11:22

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

dilencimi Annadın haha haha kimmiş yaaw bulamadım Annadın haha bu braz zor geldi haha

9Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 3 Tem. 2009 - 13:06

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ıı değil dilenci ... bu kendi kendine üretiyo hadi ipucu tut haha haha

10Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 3 Tem. 2009 - 13:08

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

şUlee demiş ki:ımm bende bilemedimm valla Dağınık Gülümseme

üzülme be haha

11Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 3 Tem. 2009 - 15:40

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:
şUlee demiş ki:ımm bende bilemedimm valla Dağınık Gülümseme

üzülme be haha

ama bulamadım ve sinir oldum sana değil soruya haha söylesne neymiş cevap Gülümseme

12Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... C.tesi 4 Tem. 2009 - 9:17

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

biraz düşünün haha cevabı sipariş ettim geliyor haha

13Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... C.tesi 4 Tem. 2009 - 11:25

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:biraz düşünün haha cevabı sipariş ettim geliyor haha

yaa çok sinirsinn söylesne bee ;) haha

14Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... C.tesi 4 Tem. 2009 - 19:24

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

hmm söylim bari cevap: TAVUK oturur yumurtasını yapar, servetidir.. haha

15Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Paz 5 Tem. 2009 - 21:04

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:hmm söylim bari cevap: TAVUK oturur yumurtasını yapar, servetidir.. haha

hmm saol allahım ben nasıl bılemedımm bunu... aglama haha

16Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Ptsi 6 Tem. 2009 - 13:11

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

şUlee demiş ki:
musti_61 demiş ki:hmm söylim bari cevap: TAVUK oturur yumurtasını yapar, servetidir.. haha

yumuurtayla aran yok heralde ondan olabilir mi? haha

17Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Ptsi 6 Tem. 2009 - 15:06

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:
şUlee demiş ki:

yumuurtayla aran yok heralde ondan olabilir mi? haha

yok yumurtayı çok severımde ymurtayı icat edenle pek aram yok... haha hihi

18Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Ptsi 6 Tem. 2009 - 17:56

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

icad?? hihi hihi haha ..kaç tarihli ilk bulan tavuk ırkı bu üçünü istiyorum haha

19Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Ptsi 6 Tem. 2009 - 18:30

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:icad?? hihi hihi haha ..kaç tarihli ilk bulan tavuk ırkı bu üçünü istiyorum haha

aşk olsun musti benımle dalgamı geçıyon aglama tmm bılıyoz icad olduğunu yanlışlıkla yazmış olabılırımm... pfff haha

20Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Salı 7 Tem. 2009 - 14:18

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

yok arki ne dalgası..şimdi dalga denizde olur dicem yine sinirlencen haha haha ..icadın yazılışına takılmadım tavuk icad ediyor yumurtayı he ona güldüm Gülümseme haha

21Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 10 Tem. 2009 - 12:55

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:yok arki ne dalgası..şimdi dalga denizde olur dicem yine sinirlencen haha haha ..icadın yazılışına takılmadım tavuk icad ediyor yumurtayı he ona güldüm Gülümseme haha

dalga denızde olur espırısı yapmim demissin yıne söylemısın ne uyuzsun sen yaw haha pfff

22Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... C.tesi 11 Tem. 2009 - 8:25

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

huyum kurusun haha

23Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... C.tesi 11 Tem. 2009 - 9:25

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:huyum kurusun haha

yok kurumasın be mustı Gülümseme

24Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 17 Tem. 2009 - 14:56

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

dimi yani bişeler olcakta hayat eğlenceli olcak o lafın gelişi..

25Hadi Tıkla Oku Bil.... Empty Geri: Hadi Tıkla Oku Bil.... Cuma 17 Tem. 2009 - 19:58

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:dimi yani bişeler olcakta hayat eğlenceli olcak o lafın gelişi..

hayatı çok eğlenceli buluyosun demk bana hiç öle gelmiyo ama.... aglama

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-