Moderatörlük Basvurusu Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Moderatörlük Basvurusu Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Moderatörlük Basvurusu

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Moderatörlük Basvurusu Empty Moderatörlük Basvurusu Çarş. 24 Haz. 2009 - 22:34

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Kişisel Bilgilerim:
moderatörluk basvurusu

İsim: Şeyhmuscan

Nick: BanlanaBanlanaDolOlur

Yer: siz yurtsuz

Yaş: Benle Kamil’in yaşları toplamı 32’dir. Kamil’in yaşı benim yaşımın yarısından 2 fazladır.

Eğitim Durumu: Yer yer sağanak yağışlı. Gündüz 21 Gece 9 derece

Online Sürem: Ayda 9 dakika (İstek olursa 10 dakikaya çıkarabilirim)

Özgeçmişim:

Daha önce çeşitli forumlarda banlı üye görevini üstlendim. 7 kezdünyanın en çok banlananları ödülüne aday gösterildim ama her seferindebu ödül youtube’a verildiği için bana b*k yemek düştü. Şimdi geçmişimebir perde çekip moderatör olmak istiyorum. Bu görev için elimden geleniyapacağıma hiç kuşkunuz olmasın zaten süt kadar temiz olan geçmişim debu söylemlerimi doğrular nitelikte.

Kariyer Planlarım:

Allah izin verirse /*/*/* admini olmak en büyükkariyer planlarımdan yalnızca 4 tanesi. Onun öncesinde yönetici olupgeleni gideni yönetmek istiyorum bildiğiniz gibi gelen gideni aratırama bunun konumuzla alakası yok o yüzden bilmesenizde olur. Yöneticiolmadan öncede moderatörlük yapmayı isterim direk yöneticiliğeyükselmek istemem önce bi ortalığı modere etmek isterim ondan sonrayönetiriz bi problem olmaz. Hatta mümkünse ilk etapta asistanlıktayapabilirim ondan önce zaten üye olmam gerkiyordu onu oldum o yönde bisıkıntım yok gelen aktivasyon emailiyle üyeliğimi aktif ettim. Dediğimgibi sevgili admin kariyer planım admin olmak istersen sana bi yollukyaparım bu konuda anlarsın ya çorba parası lazım olursa söyle.(Şifreliyazdım başkası anlamasın diye çaktırma)

Hobilerim:

Çiftleşmek su içmek yemek yemek ve msnde sanalçiftleşi en büyük hobilerimdendir. Forum hakkında soru ve cevaplarbölümünde yöneticileri yazılı sınava tabi tutmakta büyük hobilerimdensayılabilir. Ayrıca amatör olarak oyunculuk yapıyorum. Oynadığımfilmlerden birkaç tanesi;
Vur Kaç
Matkap Şeyhmus
Oymak Başı
Üst Katta Deprem Var
Alev Kimin İçin Yanıyor
Recebide İvedik 2
Kodummu 007
İçinde Bir Yılan Dolaşıyor

Tüm Paylaşımlarım:

rnoktaşeyhmusunt ümpaylaşımlarınoktakom (Aradaki boşlukları sil. 50 mesajım yok diye linkkoymadı bende sinirlendim bilgisayara ufak çaplı hasar verdim bidegidip forum hakkında soru ve cevaplara bu konu için verdim veriştirdimondan sonra geldim tam parantezi kapatacaktım bide şeyi söyliyim dedimforum hakkında soru ve cevaplarda çok güzel paylaşımlarım var hepsinitüm paylaşımlarımda topladım beğeneceğinizi düşünüyorum artık parantezikapatabilirim çok uzadı bu parantez rekorlar kitabına girebilir acababiraz dahamı uzatsam neyse şimdilik kapatıyorum sonra belki tekraraçarım)

Referanslarım:

Şimdilik yok ama buluruz birine bi yolluk yaparız.

Not: Sevgili admin dediğim gibi bişeye ihtiyacın olursa bir pm uzağındayım yolluk yada çorba parası lazım olursa hallederiz
Bide geçen gün pm attım selam diye baktım cevap vermişsin cevabında bilink vardı açtım linki aleykumselam yazıyor. Şaşırdım bu ne lan dedimsonradan öğrendimki yöneticiler öyleymiş ne desen linkle cevapverirlermiş. Neyse hadi görüşürüz biz size sonra pm atarız falan gibicevaplar verme ya alacam de ya almıcam ben ona göre kendimi ayarlıcam

En son Mavi_Kiyamet tarafından Perş. 25 Haz. 2009 - 21:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2Moderatörlük Basvurusu Empty Geri: Moderatörlük Basvurusu Perş. 25 Haz. 2009 - 8:25

dilekyk

dilekyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ddd:D:D koptum ya

http://olumuneykci.blogcu.com

3Moderatörlük Basvurusu Empty Geri: Moderatörlük Basvurusu Salı 7 Tem. 2009 - 14:43

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bu mod olursa tamam zaten 15 yaşında çok erken biraz büyüsün sonra kariyer yapar. haha komikti sağol..

4Moderatörlük Basvurusu Empty Geri: Moderatörlük Basvurusu Salı 7 Tem. 2009 - 17:06

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:bu mod olursa tamam zaten 15 yaşında çok erken biraz büyüsün sonra kariyer yapar. haha komikti sağol..
rica ederim Gülümsemeüstteki mod da 15 yasinda ona bakarsan :)görevini yapabiLdikten sonra bisi oLmaz Gülümseme

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Mod Basvurusu