Şuana Kadar Kaç Kişiyle Çıktınız =) - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Şuana Kadar Kaç Kişiyle Çıktınız =) - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şuana Kadar Kaç Kişiyle Çıktınız =)

+9
canimyk
şUlee
Nemesis__41
Mavi_Kiyamet
SoundTracK
Nickimi7kedi
dilekyk
böCükk
-Seda YK-
13 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

_*YaRaLI AşıK*_ demiş ki:ciddi olarak 3 kişiyle çıkmıştım sheqer sanal alemde 16 kişi haha pfff

TOPLAM : 19 hihi

ŞUAN TEKLİF YOLLAYANLARI SAYAMADIM haha haha
topLam 19 demek beni geçmi$sin gerçi ben bana geLen tekLifLerin hepsini kabuL etsem seni çoktan geçmistim ddd ddd haha

_*YaRaLI AşıK*_

_*YaRaLI AşıK*_
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Mavi_Kiyamet demiş ki:
_*YaRaLI AşıK*_ demiş ki:ciddi olarak 3 kişiyle çıkmıştım sheqer sanal alemde 16 kişi haha pfff

topLam 19 demek beni geçmi$sin gerçi ben bana geLen tekLifLerin hepsini kabuL etsem seni çoktan geçmistim ddd ddd haha

canım ama benım sayamadıkalrımda var haha artı suankılerıde katarsam oohhhhooo kop guzel oluyo ama yha sheqer bana takıl hayatını yaşa mavı kıyametım muck ;) Annadın

http://www.ismailykfanboard.net

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

_*YaRaLI AşıK*_ demiş ki:
Mavi_Kiyamet demiş ki:

canım ama benım sayamadıkalrımda var haha artı suankılerıde katarsam oohhhhooo kop guzel oluyo ama yha sheqer bana takıl hayatını yaşa mavı kıyametım muck ;) Annadın
aynen tuanam ya ddd ddd öpücük sen bana takiL bende sana hihi

_*YaRaLI AşıK*_

_*YaRaLI AşıK*_
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Mavi_Kiyamet demiş ki:
_*YaRaLI AşıK*_ demiş ki:
Mavi_Kiyamet demiş ki:

aynen tuanam ya ddd ddd öpücük sen bana takiL bende sana hihi

tmm tatlım hoptek hoptek kop kop iiiihhhhhhhuuuuuuuuuu kim tutar bizi haha

http://www.ismailykfanboard.net

30Şuana Kadar Kaç Kişiyle Çıktınız =) - Sayfa 2 Empty Geri: Şuana Kadar Kaç Kişiyle Çıktınız =) Çarş. 17 Haz. 2009 - 14:09

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

şUlee demiş ki:hiçç çünkü uğraşamam Gülümseme

bende simdiye kadar daha hic kimseyle cikmadim yani ayni senin gibi düsünüyorum ..
ama simdilerde ne olur bilmiyorum

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2