Tren Istasyonu Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Tren Istasyonu Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tren Istasyonu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tren Istasyonu Empty Tren Istasyonu Salı 2 Haz. 2009 - 9:01

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Seni ilk kez orada gördüm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ilk kez seni orada tanidim. Nerde mi? Tren Istasyonda.

Hergünüm ayni gecerken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iste o gün Hayatim bambaska olmaya baslamisdi. Sabah erken uyanipda yine hergünkü gibi dogru Okulumun yolluna gidiyordum. Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hergün bildigim Tren Istasyon ve bindigim Trenler bana yapanci degildi.

O kadar Insanlar geliyorki Tren Istasyona[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bazende Trenimi beklerken o Insanlari izlemek bile bana zevk veriyordu. Bazende sasiridim nekadar degisik bambaska Insanlar var bu Dünyada[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hersey orada görebiliyordum. Ilk önce evden cikipda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tren Istasyona gitmek icin Otobüse bindim. Otobüsden inerek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kosar adim Tren Istasyona gidiyordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cünkü Trenimi kacirmak istemiyordum.

Biraz gec kalmisdim o gün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama maalesef gözlerimin önünde Trenim gitmisdi. Neyseki bugünde Okuluma biraz gec gidecegim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ondan birdahasindaki Treni bekliyordum. Ellimde Okul cantam ve iki Dosyalarimla beklerken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tam gözümün önünde ise kocaman Istasyonun saati. Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] heran Trenim gelme vaktiydi. Ama aniden Neler oluyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanimdan birsey bana carpipda yitiyor.

Cantam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dosyalarim ve aniden kendimide yerde buluyorum. Ilk düsüncem ise Ben - Hangi kör bana böyle carpiyor?Ilk sesli konusmam sana[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Ben- Ahhh körmüsün be adam? Bana carpmanla Omuzum cok acimisdi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yere düsmemlede baska yerlerimde acimaya baslamisdi.

Simdi ise cok sasirmaya basladim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen ne yapiyorsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] birden gülmeye basladin. Ben hala yerde saskinlik icinde sana bakiyorum vede senin gülmene anlam veremiyorum. Ben Hem bana carpiyorsun birde öyle gülüyorsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cok komikmi gözüküyorum?

Sen Hayir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanlis anlamayin kendime gülüyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Trenimi kacirmayim diye gözümün önünü bile bakamadim. Affedersiniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] inanki isteyerek olmadi. Bana acik olman vede sicak sözlerinle[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yüzümde bir tepessüm yaratmisdi. Buara ayaga kalkmak istiyordum.

Sen "Ellinizi verin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] lütfen yardim edeyim size". Ellerini uzatmisdin bana[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] birden icimde anlam veremedigim bir his vardi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ellerime dokundugunda icimde bir sicaklik hissetdim.Ben Önemli degil[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zaten birsey olmadi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sadece biraz Omuzum acidi. Sen Inaninki cok üzüldüm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nekadar özür dilesemde azdir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eger aciniz coksa sizi Doktora gotüreyim. Ben Hayir okadar acimiyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tesekkürler yinede[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Okuluma gitmeliyim vede birazdan Tirenim gelecek.

Bu ara sende Cantami ve Dosyalarimi yerden almisdin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ellerini uzatipda bana verdin. Nihayet Tirenimde gelmisdi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zaten bugün günüm hep ters gidiyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] icimden Okuluma bir varsam sükretecegim diyorum. Sen Sizdemi bu Trene bineceksiniz? Demek ayni Trene binecegiz(Gülümsedin). Ben Evet bu benim Trenim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zaten bugün Okuluma gec kaldim.

Aslinda Okulda yavas yavas aklimda silinmeye baslamisdi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cünkü Sen bana engüzel gülüslerini veriyordun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] birtek Dudaklarinla degil Sen bana Gözlerinle gülüyordun. Simdi bana neler oluyor? Icimde bir Heycan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayni zamanda Kalbim sanki yerinde cikarsana atmasini anlam veremiyordum. Allahim bu sicaklik nedir? Banami öyle geliyor yoksa birden Günesmi beni yakiyor.

Evet anlam veremedigin birden Atesler icinde kalmisdim. Bu Heycan cokdandir yasamadigin bir Heycandi. Simdi ilk Düsüncem ise[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anlam veremdigim duygular yoksa dedikleri Ask miydi? Ilk görüsde carpilmak bumuydu yoksa? Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gülümsedim icimden [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] carpilmak diyince[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zaten sen bana ilkönce Omuzuma carpdin ve sonrada o anda habersizce benim Kalbimide caldin.

Aslinda hayatda gercek Askla tanismamisdim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cünkü kimselere bakmaz kimseleri gözüm görmezdi. Hayada hep kapali gözle yasardim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hersey bana yalan gelirdi. Herkes gibi degildim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] herkes gibide olmak istemiyordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bilemiyorum ama taki bugüne kadarmis. Artik beraber Trene bindik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bana sen yardimci oldun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cünkü hala biraz omuzum aciyordu. Ayni vagon ayni yerde oturduk. Okulmu? Cokdan silindi aklimdan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ha gec kaldim ha bugün gitmedim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] umrumda degildi artik. Karsi karsiya oturdumuzda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] simdi tam olarak farketiyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Allahim simdiye kadar görmedigim engüzel siyah gözlerdi bunlar. Birde ayni zamanda bana gülmen varya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözlerindeki yildizlari görebiliyordum.

Birtek gülüslerinle beni o an mutlu edebiliyordun. Ama hala senin adini bilmiyordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hala kim oldugunu bilmiyordum. Icimden Ben Kimsin sen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kimsin bana bu duygulari yasatan insan�? Artik ögrenme zamanida gelmisdi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mutlak adini ögrenmem lazimdi. Baska türlü sonra affetmezdim kendimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adini simdi sormaliyim sana. Birden neoldu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sen Affedersiniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yeniden sizden özür dilemek istiyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] size carpipda böyle kapalik yapdigima ben bile inanamiyorum. Birsey sormadan yapamiyacagim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adinizi ögrenebilirmiyim? Ohhh simdi icim rahatladi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu sözlerinle yüzümde yine bana tebessüm yaratmisdi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cünkü artik ilk soru soran ben olmayacakdim. Ben Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hic sorun görmüyorum bundan [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adim Gül.Ya sizin adiniz ne? Sen Ne güzel[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yani kirmizi Güller gibimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öylemi? Ben Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öyle diyebiliriz (Gülümsedim).

Benim adimda Ömer[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] memnun oldum. Ben Bende memnun oldum. Icimden söylenmeden duramadim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Netesatüf en cok sevdigim isimlerden biridir Ömer (Gülümsedim icimden ).
Daha Okulum varmama cok vardi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cünkü hergün yaklasik 1 saat Okulun yollunda geciyordu. Yanimda Kitabimi almisdim yine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hergün bu yollarda Kitap okumaya tercih ediyordum. Sen Kitapinizin konusu nedir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sadece merak etmsidim? Ben (Gülümsedim) Kitabimin konusu genelikle ask Romanlar olur[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kitabin adi ise ;Sevgiye Mahkum Kalan. Sen (Gülümsedin) Cok enteresant bir ismi varmis Kitabinizin. Ben Evet bencede[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sevgiye mahkum kalmak nasil bir duygu diye merak ediyorum dogrusu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hic kendim yasamadim sadece okuyorum�. Artik Kitabimi birkenara birakmis[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seninle sohbet ediyordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] buara sen neler yapdiginida ögrenmisdim. Sende Mesleginin devami icin kisa süreli bir staj yapiyordun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yüksek Okuldan mesundun. Seninle olan sohbet bana cok zevk veriyordu. Ama maalesef senin inecegin istasona gelmisdik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zaman necabuk gecmisdi öyle. Sen Ben burada inmeliyim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sizinle tanisdigima cok sevindim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] belkide yine görüsmek üzere. Ben Bende cok sevindim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] evet kismet olursa belkide yine istasyonda görüsebiliriz. Sen Evet insallah[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama bukez gözlerim acik olacak(Gülümsedin). Simdi biran kendimi yanliz hissetdim. Tren devam ederken yollunda [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] penceremde seni seyretdim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen bana el salladin ve benim icin Dünyanin engüzel siyah gözlerle bana gülümsedin.

Anlamisdim o an icimde o cosan duygularim beni ele veriyordu. Evet ben bu sabah Tren istasyonda aslinda hic tanimadigim bir insana Asik olmustum

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Tren