Herkes Okusun !! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Herkes Okusun !! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Herkes Okusun !!

+15
AyNuR_Yk
Mavi_Kiyamet
canimyk
EBRU AYDIN
musti_61
ceren yk
kevser_YK
DENİZZ
özcan_34
Nickimi7kedi
RIDVAN-YK58
BiRGüL_YK54
[- Melankolik -]
KörSavascı
**ŞeYmA**
19 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Herkes Okusun !! Empty Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 13:29

**ŞeYmA**

**ŞeYmA**
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ARKADAŞLAR BURDAN SÖYLÜYORUM BURASI İLİŞKİ KURMA YERİ DEGİL!!
ÖZEL MSJLA İLİŞKİ KURMAYA MSN ALMAYA ÇALIŞAN ARKADAŞLARI GÖRÜYORUM...
BİR ÇOK MSJ ALIYORUM YOK SENİ SEVİYORUM BENİMLE GÖRÜŞ, MSNENİ VER GÖRÜŞELİM DİYE...
ÇOK SIKILDIM ADMİNE MSJ ATMIYORUM AMA BUNDAN SONRA GELEN MSJLARIN HEPSİNİ SÖYLİCEM KİMSE KUSURA BAKMASIN !!
BEN İSMAİLİMİ SEVDİĞİM İÇİN BURDAYIM TABİİKİ ARKADAŞLIK KURULUCAK AMA BAŞKA AMAÇLAR DOGRULTUSUNDA DEGİL !!

BURDAN HERKESE SÖYLÜYORUM BU TÜR MSJLAR ALDIGINIZDA ADMİNE Ö.M ÇEKİN BÖYLELERİN BURDA İŞİ YOK !!!

2Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 13:51

KörSavascı

KörSavascı
BanLı Üye
BanLı Üye

Bende Erkeğim Ama Hiç Öle Bişi Yapmadım Yapanda Serseridir Zaten

3Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 13:52

**ŞeYmA**

**ŞeYmA**
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ykcı007 demiş ki:Bende Erkeğim Ama Hiç Öle Bişi Yapmadım Yapanda Serseridir Zaten

malesef sitede var ama bu tür kişiler Dağınık

4Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 13:59

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

**ŞeXmA** demiş ki:
BİR ÇOK MSJ ALIYORUM YOK SENİ SEVİYORUM BENİMLE GÖRÜŞ, MSNENİ VER GÖRÜŞELİM DİYE...
ÇOK SIKILDIM ADMİNE MSJ ATMIYORUM AMA BUNDAN SONRA GELEN MSJLARIN HEPSİNİ SÖYLİCEM KİMSE KUSURA BAKMASIN !!
BEN İSMAİLİMİ SEVDİĞİM İÇİN BURDAYIM TABİİKİ ARKADAŞLIK KURULUCAK AMA BAŞKA AMAÇLAR DOGRULTUSUNDA DEGİL !!

BURDAN HERKESE SÖYLÜYORUM BU TÜR MSJLAR ALDIGINIZDA ADMİNE Ö.M ÇEKİN BÖYLELERİN BURDA İŞİ YOK !!!
katılıyorum sana cnm arkadaşlık elbette kurulabilir ama sevgili olma v.s anlamında değil.... tamam .....eğer bu anlamda bişeyler oluyorsa da olsun ama benden uzak olsun...siteye geliş amacım ykm sadece..ve ykcı arkadaşlarla knuşmak sohbet etmek farklı anlamlar içermesini istemem arkadaşlığın....bu sadece benm için geçerli.herkese saygı duyarım farklı düşünebilirler,normaldir

http://www.melankolikdamlalar.tk

5Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 15:00

**ŞeYmA**

**ŞeYmA**
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ykcı_rizeli demiş ki:
**ŞeXmA** demiş ki:

katılıyorum sana cnm arkadaşlık elbette kurulabilir ama sevgili olma v.s anlamında değil.... tamam .....eğer bu anlamda bişeyler oluyorsa da olsun ama benden uzak olsun...siteye geliş amacım ykm sadece..ve ykcı arkadaşlarla knuşmak sohbet etmek farklı anlamlar içermesini istemem arkadaşlığın....bu sadece benm için geçerli.herkese saygı duyarım farklı düşünebilirler,normaldir

AYNEN CNM BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM evett BANA KATILDIGIN İÇİN SAOL CNM ...

6Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 15:04

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bnde katılıyorum sana cnm banada öyle çok oldu... istemiyorum felan herşey diyorum ama hala yapıyo yapacağını bundan sonra bnde sölücem cnm

iyi yapmışında açmışın konuyu

sonuna kadar katılıyorum sana cnm

http://www.ismailykfanboard.net

7Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 15:06

**ŞeYmA**

**ŞeYmA**
Board Muhtarı
Board Muhtarı

BiRGüL_YK54 demiş ki:bnde katılıyorum sana cnm banada öyle çok oldu... istemiyorum felan herşey diyorum ama hala yapıyo yapacağını bundan sonra bnde sölücem cnm

iyi yapmışında açmışın konuyu

sonuna kadar katılıyorum sana cnm

SÖYLEYELİM ARTIK CNM BİZİM BURAYA GELİŞ AMACIMIZ BELLİ !! BANA KATILDIGIN İÇİN SAOL CNM...

8Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 15:13

RIDVAN-YK58

RIDVAN-YK58
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Şikayet Gelirse Af Yok !

9Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 20:52

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

valla surasını sölim bende isterim ama msnden konuşmak içn ama tanıdıklarımı :ddd bunun neresinde sohbet içn varsa anlamadım ddd
ama biliorum ki burası izdivaç sitesi değil evett
msn istediklerim de kendilerini bilior :

10Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 20:56

özcan_34

özcan_34
BanLı Üye
BanLı Üye

söylemeyen fatih ürek olsun haha haha haha haha haha haha

11Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 21:03

DENİZZ

DENİZZ
BanLı Üye
BanLı Üye

evt birçok arkaaşımız yk ile değilde burda aşk fln gibi şeylerle uğraşıyor arkadaşlar lütfen kendınıze gelın yanı sanal da aşk olurmu lütfen yanı kımseye aldanıpta saçma msjlara cvp dahı vermeyın direk şikayet edin ki banlansınlar ..burda aşk lafı duyarsam bende şikayet edicem ve ban alıcak

12Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Paz 24 Mayıs 2009 - 21:08

kevser_YK

kevser_YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

[quote="ykcı_rizeli"]
**ŞeXmA** demiş ki:

katılıyorum sana cnm arkadaşlık elbette kurulabilir ama sevgili olma v.s anlamında değil.... tamam .....eğer bu anlamda bişeyler oluyorsa da olsun ama benden uzak olsun...siteye geliş amacım ykm sadece..ve ykcı arkadaşlarla knuşmak sohbet etmek farklı anlamlar içermesini istemem arkadaşlığın....bu sadece benm için geçerli.herkese saygı duyarım farklı düşünebilirler,normaldir[/quote
arkadaşlara aynen katılıyorum burası izdiaç sitesi değil

13Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Ptsi 25 Mayıs 2009 - 8:24

**ŞeYmA**

**ŞeYmA**
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Nickimi7kedi demiş ki:
valla surasını sölim bende isterim ama msnden konuşmak içn ama tanıdıklarımı :ddd bunun neresinde sohbet içn varsa anlamadım ddd

TANIDIGIMIZ ARKİLERİMİZE TABİKİ MSNEMİZİ VEREBİLİRİZ AMA BAZI KİŞİLERE BAKIYORUM MESAJ SAYISI 0 YADA 5'i GEÇMEYEN KİŞİLER SIRF İLİŞKİ KURMAK MSN ALMAK İÇİN Ö.M ATIYOLAR BEN BU KİŞİLERDEN BAHSEDİYORUM !!

BANA KATILAN ARKİLERE ÇOK TEŞKÜR ETTİM ddd

14Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Ptsi 25 Mayıs 2009 - 8:45

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok dogru sölüyorsun arada sırada banada geliyor

15Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Ptsi 25 Mayıs 2009 - 9:26

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

**ŞeXmA** demiş ki:
Nickimi7kedi demiş ki:

TANIDIGIMIZ ARKİLERİMİZE TABİKİ MSNEMİZİ VEREBİLİRİZ AMA BAZI KİŞİLERE BAKIYORUM MESAJ SAYISI 0 YADA 5'i GEÇMEYEN KİŞİLER SIRF İLİŞKİ KURMAK MSN ALMAK İÇİN Ö.M ATIYOLAR BEN BU KİŞİLERDEN BAHSEDİYORUM !!

aynen katılıyorum haha

16Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Ptsi 25 Mayıs 2009 - 12:06

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ykcı007 demiş ki:Bende Erkeğim Ama Hiç Öle Bişi Yapmadım Yapanda Serseridir Zaten

aynen..

17Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Ptsi 25 Mayıs 2009 - 12:11

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

İlişki Kurmak İsteyen Kişide Buranın Ne Sitesi Oldugunu Çok İyi Biliyo..
(Bilmiyosa Bildiririz)

İlişkiye Açık Biri Olmasa Bile Bazı Msjlarda Aşkım,Bitanem,Yok Bilmem neyim Yazılarını Görünce (Canımı çekiyodur nedir) Özel Msjla İsteklerde Bulunuyo..
(Demek istedigimi anlamışsınızdır umarım)

Yapıcagınız Şeyi Siz Çok İyi Biliyosunuz..

Saygılar

http://www.ismailyktv.ile.biz

18Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Ptsi 25 Mayıs 2009 - 13:13

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

ykcı_rizeli demiş ki:
**ŞeXmA** demiş ki:

aynen soylediklerinize katiliyorum evett

19Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Ptsi 25 Mayıs 2009 - 13:21

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

**ŞeXmA** demiş ki:
Nickimi7kedi demiş ki:

tabikide msn sini eklediğimiz arkadaşlarımız var sevdiğimiz ve sohbetimiz olan arkadaşlar....yalnızca farklı anlamlar içermemeli....

http://www.melankolikdamlalar.tk

20Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Salı 26 Mayıs 2009 - 17:13

özcan_34

özcan_34
BanLı Üye
BanLı Üye

iykizdivaç yaz 3434 yolla sevgilin bulursunuz Annadın haha haha haha haha haha

21Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Salı 26 Mayıs 2009 - 21:34

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

banada sikayetler geliordu gereken yapiLiordu yani sen bu konuyu actin iiyi ettinde sapikLar çok ister canim naparsin ...keske böyLe kisiLer oLmasa ama var iste... sen bu tür durumLarda esraya anlat durumu o banLar ben hep öyLe yaptim simdiye dek burasi yk sitesidir ama izdivaç sitesi sanan çok ..gicik oLuorum böyLe kisiLere:) ykmin sitesine bu tür kisiLer girmesin ! sakin oL canim üzme kendini

22Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Çarş. 27 Mayıs 2009 - 7:18

AyNuR_Yk

AyNuR_Yk
BanLı Üye
BanLı Üye

ya adı üstünde özel msj neden okunuyoki ki özel msjlar Dağınık Dağınık Dağınık

23Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Çarş. 27 Mayıs 2009 - 21:09

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

AyNuR_Yk demiş ki:ya adı üstünde özel msj neden okunuyoki ki özel msjlar Dağınık Dağınık Dağınık
anlamıyosun aynur buraya chat için geliorlar biz burda yk ya destek verioruz anladın mı öm bile olsa yani ;)

En son Nickimi7kedi tarafından Paz 31 Mayıs 2009 - 7:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

24Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Perş. 28 Mayıs 2009 - 21:00

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

**ŞeXmA** demiş ki:

aşırı derecede katılıyorum skıldım bende bız dost olmak için bu siteye üye olduk sevgili olalım değil şaçmalık yani sinirli çok sinirleniyorum yani yeter yapılması bende kızarım görürsem bidaha

25Herkes Okusun !! Empty Geri: Herkes Okusun !! Perş. 28 Mayıs 2009 - 23:23

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

şUlee demiş ki:
**ŞeXmA** demiş ki:

aşırı derecede katılıyorum skıldım bende bız dost olmak için bu siteye üye olduk sevgili olalım değil şaçmalık yani sinirli çok sinirleniyorum yani yeter yapılması bende kızarım görürsem bidaha

hakLisiniz dogru diyosunuz canLarim kizi$ini yerim senin $uLem ddd Annadın

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-

» Herkes Ters Gidiyo...