Bak Oğlum (Bir Babadan Nasihatlar) Bütün Erkekler Baksın.. Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bak Oğlum (Bir Babadan Nasihatlar) Bütün Erkekler Baksın.. Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bak Oğlum (Bir Babadan Nasihatlar) Bütün Erkekler Baksın..

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Okuyun beyler okuyun...Sonra Yorumları görelim...

"Bir erkeğin hayatının en önemli misyonlarından biri kendi türünün geleceğini oluşturacak nesilleri doğru biçimde yetiştirmektir. Bizim toplumumuzda da bunun en faydalı biçimi "Bak oğlum bu da sana benden bi baba nasihatidir" diye başlayan konuşmalardır. Eğitim sürecinin en ufak yaşlardan itibaren başlaması gereken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en hassas ve bir o kadar önemli konu da karı milletiyle münasebetlerdir. İşte size gelecek nesillere aktarmanız için derlenmiş bir takım Baba Nasihatleri...

1- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] karından mantıklı bir hareket bekleme. Mantık kadında var olmayan birşeydir.

2- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen sen ol karınla anan arasındaki bir rekabette taraf olma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gün gelir ikisi anlaşır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kabak senin başına patlar.

3- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen sen ol evlenme; tut ki oldu bi eşşeklik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en asından çocuk yapma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hadi dedin şehvet kurbanıyız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bari birden fazla yapma.

4- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kadın yapı itibariyle sinsidir. Bilesin ki kadınlara karşı her tutumun belki 3 dakka belki 30 sene sonra aleyhine kullanılacaktır.

5- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kadın avanak görüntüsü altında bir çakaldır. Bilesin ki yaptıkları hiçbirşey tesadüf değildir.

6- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eger evlenirsen bilesin ki hayatının amacı karısının isteklerini karşılamaya endeksli mankurt beyinli[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] köle zihniyetli[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] idiyot herifin tekine dönersin.

7- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eğer bir gün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] karın bi dediğini itiraz etmeden kabul etmişse bunda iyi niyet arama. Çek defterini hazırla. Mutlaka istediği birşey vardır.

8- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eğer karın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen yatağa girdiğin anda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha yalvarma ve aşağılanma diz boyu baldır boyu olmadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üzerine atlayıp seninle sevişmeyi istemişse[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bil ki sen daha sigaranı yakmadan kendini yeni bir yemek odası takımı almakla ilgili bir tartışmanın içinde bulacaksın.

9- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir gün karın normalde senin istediğin bir yere senle gelmeyi hiç itirazsın kabul etmişse[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bil ki sen ne olduğunun farkına bile varmadan kendini en sevilmeyeninden bir akraba ziyaretinin ana kahramanı pozisyonunda bulacaksın.

10- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] feminizm denen piikolojik harp unsuru gerçeklerin saptırılması için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] faşist[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] militan kadınlar tarafından kurgulanmış yalanlardır. Bilesin ki esas ezilenler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] karılarının zulmüne tabi olan biz erkeklerdir. Ancak sakın bir kadınla bu konuda tartışmaya girmeyesin. Yoksa üzerindeki baskının dozu artacaktır.

11- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] karının arkadaşlarıyla fazla yüzgöz olma ancak onların kocalarıyla belirli düzeyde ilişkini sürdür. Zira onlar senin kader ortağındır. Gün gelir lazım olabilirler.

12- Bak evladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu nasihatlerimi tuttuğun halde bir gün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] karınla sorunlar yaşıyosan ve bu sorunlara rağmen neden hala ona tahhammül ettiğini sorguluyorsan fazla kasma sadece ilk nasihatimi hatırla. Fazla da kafanı yorma..."

AŞKIMYK

AŞKIMYK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

amanınnnn

http://www.1ismailyk1esrayk.tr.gg

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Laz Babadan Ogluna Mektup