Günlük Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Günlük Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Günlük

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Günlük Empty Günlük C.tesi 16 Mayıs 2009 - 21:02

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Kadının Günlüğüne yazdıkları:
Bugün üç yıl bitti.
Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onu ne kadar seviyorum.
Mükemmel bir erkek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cazibeli[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yakışıklı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anlayışlı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sevecen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her şey var.
Bugün Cumartesi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin.
En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum.
Pişti[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] demleniyor.
Banyo yaptım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en sevdiği kıyafeti giydim.
Yemekten sonra[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız…
Eve geldi sonunda.
Beni öpüşü biraz soğuktu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aklı başka yerde sanki.
Aman Tanrım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yoksa?
Tüm cilvelerime rağmen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne
yaptığını sordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ağzında birşeyler Geveledi.
Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama hala dalgın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hala uzak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hala kabuğuna çekilmiş.
Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba?
İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?
Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] artık dayanamadım ‘neyin var?’
diye sordum. Gülümsedi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zoraki bir gülümseme[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] acı dolu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] uzaklık dolu.. ‘Yok birşeyim’ diye geçiştirdi.
O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu.
Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.
Belki de kilo alıyorum. Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ama eller hissiz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] parmak uçları soğuk… Stepe başlasam? Çocuk istesem? Yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan.
Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.
Bitti…Bittti…Bitti. Tanrım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ölmek istiyorum. Kendimi son kez
onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Aynı gün Kocanın Günlüğüne yazdıkları :
Öff be[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] GALATASARAY yine yenildi. Ama[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kuru fasulye güzeldi

2Günlük Empty Geri: Günlük Cuma 22 Mayıs 2009 - 21:55

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

erkekler duygusuz mu? burdaki erkek duygusuz bence..güzel sonu... emeğine sağlık niye kimse bu kadar yazmışın gelip bi okumuyor..

3Günlük Empty Geri: Günlük Cuma 22 Mayıs 2009 - 21:56

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:erkekler duygusuz mu? burdaki erkek duygusuz bence..güzel sonu... emeğine sağlık niye kimse bu kadar yazmışın gelip bi okumuyor..
ben yazmadim canim ben istesem öyLe bi okuttururumda Neyse Annadın haha

4Günlük Empty Geri: Günlük Paz 24 Mayıs 2009 - 11:07

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Mavi_Kiyamet demiş ki:
musti_61 demiş ki:erkekler duygusuz mu? burdaki erkek duygusuz bence..güzel sonu... emeğine sağlık niye kimse bu kadar yazmışın gelip bi okumuyor..
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

5Günlük Empty Geri: Günlük Perş. 11 Haz. 2009 - 8:57

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:
Mavi_Kiyamet demiş ki:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
vaLLa haa ddd

6Günlük Empty Geri: Günlük Perş. 11 Haz. 2009 - 8:59

Nemesis__41

Nemesis__41
BanLı Üye
BanLı Üye

güzel bir konu tşkler

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-