Erkeklerin Saçma Sözleri Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Erkeklerin Saçma Sözleri Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Erkeklerin Saçma Sözleri

+2
cadı_kız
Mavi_Kiyamet
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Erkeklerin Saçma Sözleri Ptsi 11 Mayıs 2009 - 8:47

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

İ$te erkekLerin kızLarı tawlamak için kuLLandıkLarı saçma sözLer :

1. "Çok yorulmuş olmalısın. Bütün gün beynimin içinde koşturup durdun."

2. "Özge[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu sen misin? Şey kusura bakmayın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşım Özge'ye çok benziyorsunuz da."

3. "En az benim kadar muhteşemsin."

4. "Siz bir manken misiniz? Değilseniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kesinlikle olmalısınız."

5. "Eğer alfabeyi baştan sıralayabilseydim senin isminin başharfiyle benimkinin başharfini yan yana getirirdim."

6. "Ruffles'ımı bile seninle paylaşabilirim. Ne dersin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] benimle cips yer misin?"
7. "İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa gidip tekrar mı geleyim?"

8. "Afedersiniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] biz küçükken farklı okullarda okumamış mıydık? Ne çok ortak yönümüz var[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] değil mi?"

9. "Bu şehre yeni geldim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yabancıyım yani[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bana evinin yolunu tarif eder misin?"

10. "Annen ya da baban uzaylı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü."

11. "Telefon numaramı unutmuşum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seninkini ödünç alabilir miyim?"

12. " - Sesi duydun mu? "
"- Hangi sesi?"
"- Nasıl duymazsın? Kalbim kırıldı?"

13. "Çikolatadan bebeklerimiz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir düğün pastasının üzerinde sence de güzel durmaz mı?"

14. "Aman Allahım gerçekten omuz kemikleri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben bunları bir çift kanat sanmıştım."

15. "Baban hırsız mıydı? Değilse[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözlerinin yerinde duran bu elmasları nereden buldu o zaman?"

16. "Annen ve baban zamanında ya tanışmasalardı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o zaman ben ne yapardım? Kesinlikle dünyadaki en mutsuz insan olurdum."

17. "-Nereye gidiyorsun? Bir şey unutmadın mı?"
"- Neyi?"
"- Tabii ki beni!"

18. "Bana kalbine giden yolu tarif eder misin?"

19. "Bugün 1 Şubat 2003[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] saat 12:36. Tanıştığımız günü ve zamanı aklımda tutmam gerekiyor da... "

20. "Merhaba! Dizinin son bölümünde harika oynadın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir imzanı alabilir miyim?"

21. "Bu güzellik gerçek olamaz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sanırım rüya görüyorum. Bana bir çimdik atar mısın?"

22. "Seni görünce nefesim kesildi. Umarım suni solunum yapabiliyorsundur."

2Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Çarş. 13 Mayıs 2009 - 13:45

cadı_kız

cadı_kız
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

SağoL AbLam ErkekLerin Zati KuLLandıkLarı Saçma Saçma SözLeri Buraya Yazsak Sığmaz HeHeHe BunLar Sadece Bir Kısmı !!!!!

http://www.ismailyktv.com tüm ykcıLarın ok

3Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Çarş. 13 Mayıs 2009 - 13:48

Delü YK'cı

Delü YK'cı
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

kankoşşş süpersinnnn...... koptummmmm haaaaa haaaaa Rahat

http://www.ismailyktv.com

4Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Perş. 14 Mayıs 2009 - 6:08

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Delü YK'cı demiş ki: kankoşşş süpersinnnn...... koptummmmm haaaaa haaaaa Rahat
sevindim kanka ddd kop

5Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Perş. 14 Mayıs 2009 - 6:55

yk'cı fıstık

yk'cı fıstık
Süper YK'Cı

erkeklerrrr saçmalamak konusunda üstlerine yok zati
paylaşım süper teşekkürler zeynom (=

6Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Perş. 14 Mayıs 2009 - 11:22

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

yk'cı fıstık demiş ki:erkeklerrrr saçmalamak konusunda üstlerine yok zati
+
aynen ddd rica güLüm haha

7Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Perş. 14 Mayıs 2009 - 11:53

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

sacmalamak yerine kendiLeri qibi oLsaLar daa cok ise yarar haha
payLasima sqoL askom

8Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Cuma 15 Mayıs 2009 - 17:15

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

qünes_qözLü demiş ki:sacmalamak yerine kendiLeri qibi oLsaLar daa cok ise yarar haha
payLasima sqoL askom
rica askom ddd:D

9Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Cuma 15 Mayıs 2009 - 17:16

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

qünes_qözLü demiş ki:sacmalamak yerine kendiLeri qibi oLsaLar daa cok ise yarar haha
payLasima sqoL askom
rica askom haha

10Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Cuma 15 Mayıs 2009 - 17:20

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

evett evett evett teşkkrler zeyno paylaşım için=)

http://www.melankolikdamlalar.tk

11Erkeklerin Saçma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Saçma Sözleri Cuma 15 Mayıs 2009 - 17:29

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

ykcı_rizeli demiş ki:
evett evett evett teşkkrler zeyno paylaşım için=)
rica semacim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]