Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri

+14
>yagmur<
asi yk
KaRa_MeLeQ
şeymayk_61
HİLAL_YK52
canimyk
AŞKIMYK
[- Melankolik -]
Nickimi7kedi
musti_61
AyNuR_Yk
hayal gözlüm
RIDVAN-YK58
miremyk
18 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

mihriban kılıç

mihriban kılıç
Süper YK'Cı

bi de ismailimin şarkılarına diyolar çocuklara kötü örnek oluyo ya bu diziyi niye kaldırmıyolar artık küçük çocuklar bile bitter çikolata diyeceğine bihter çikolata diyo [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu dizideki hiç kimseyi sevmiyorum izlemiyorum da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

27Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri - Sayfa 2 Empty Geri: Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri Salı 15 Ara. 2009 - 14:54

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

mihriban kılıç demiş ki:bi de ismailimin şarkılarına diyolar çocuklara kötü örnek oluyo ya bu diziyi niye kaldırmıyolar artık küçük çocuklar bile bitter çikolata diyeceğine bihter çikolata diyo [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu dizideki hiç kimseyi sevmiyorum izlemiyorum da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AYNEN KATILYIORUM SANA;)

28Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri - Sayfa 2 Empty Geri: Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri Salı 15 Ara. 2009 - 14:54

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

mihriban kılıç demiş ki:bi de ismailimin şarkılarına diyolar çocuklara kötü örnek oluyo ya bu diziyi niye kaldırmıyolar artık küçük çocuklar bile bitter çikolata diyeceğine bihter çikolata diyo [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu dizideki hiç kimseyi sevmiyorum izlemiyorum da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AYNEN KATILYIORUM SANA;)

29Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri - Sayfa 2 Empty Geri: Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri Çarş. 16 Ara. 2009 - 17:43

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bu dizideki yasak aşktan herkes memnun ddd Aşk-ı memnudan da bu beklenirdi ddd memnun etmek ;)

http://www.melankolikdamlalar.tk

30Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri - Sayfa 2 Empty Geri: Ask-I Memnu Dizisinin Behlul Ve Bihteri C.tesi 2 Ocak 2010 - 21:23

mihriban kılıç

mihriban kılıç
Süper YK'Cı

alan memnu veren memnu aşkı memnu yani [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-