Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Askomla Yaptiqim Roportaj

+17
Nemesis__41
AŞKIMYK
cadı_kız
yalancıyarim
kemo
AyNuR_Yk
özcan_34
Nickimi7kedi
CANIMMMMM58
sivasli-kiz58
Beray_İsmail_YK
Mavi_Kiyamet
MÜMİNE YK
Gecelerin Adamı
SoundTracK
DENİZZ
böCükk
21 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Paz 26 Nis. 2009 - 22:08

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

qünes_qözLü demiş ki:bi denk qelseler az konusmaya vakit bulsalar yaparlar herhal haha
evet ya yapsinlar süper oLur ddd

27Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 0:28

AyNuR_Yk

AyNuR_Yk
BanLı Üye
BanLı Üye

çok qüzel olmus ya çok çok tşkrlr zeynom benim bnde seni çoookk seviyom tatlım=)...

28Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 1:43

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

yihahahayttt canisiim sormaaa,hemde nasil tozunu attiriyoduk beee kim tutardi biziiii,canisim kurban olam sana insallah bol bol görüsecez seninle canimin ici bitanem,bu arada ikinizinde yüre saglik,cok süper olmus....ddd:D,bu arada zeynep her nekadar bozulsada aramiz yinede seviyom lan seni,gerci yanlis anlama oldumu ama olsun,umarim daha kizginligin gider,ama ben bi suc islemedim,ama yinede ne olursa olsun suc bende kalsin:D,umarim kizginligin gecer bana:D

29Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 2:33

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

yorumuna sqlik canisim aranizdaki olayi bilmiyorum ama insalah cözülür ( =
az dqildik eskiden biz hea az cildirmiyorduk haha

30Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 3:11

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

yihaha sorma canisim bizden delisi varmiydi acebbb yihahayttt beee nerde bisey olsa altindan biz cikiyoduk yihahaytttt:D:D:D

31Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 6:15

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

kemo demiş ki:yihahahayttt canisiim sormaaa,hemde nasil tozunu attiriyoduk beee kim tutardi biziiii,canisim kurban olam sana insallah bol bol görüsecez seninle canimin ici bitanem,bu arada ikinizinde yüre saglik,cok süper olmus....ddd:D,bu arada zeynep her nekadar bozulsada aramiz yinede seviyom lan seni,gerci yanlis anlama oldumu ama olsun,umarim daha kizginligin gider,ama ben bi suc islemedim,ama yinede ne olursa olsun suc bende kalsin:D,umarim kizginligin gecer bana:D
kiriLmi$tim sana kizmadim ddd ama unuttum gitti bidaha oLmasin canom Annadın ddd begendigine sevindim ddd

32Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 14:37

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

kemo demiş ki:yihaha sorma canisim bizden delisi varmiydi acebbb yihahayttt beee nerde bisey olsa altindan biz cikiyoduk yihahaytttt:D:D:D
2 3 qünde bir ban yiyip aksama aciLiorduk ah bea keske o qünLer yniden oLsa.. haha

33Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 15:10

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

Mavi_Kiyamet demiş ki:
kemo demiş ki:yihahahayttt canisiim sormaaa,hemde nasil tozunu attiriyoduk beee kim tutardi biziiii,canisim kurban olam sana insallah bol bol görüsecez seninle canimin ici bitanem,bu arada ikinizinde yüre saglik,cok süper olmus....ddd:D,bu arada zeynep her nekadar bozulsada aramiz yinede seviyom lan seni,gerci yanlis anlama oldumu ama olsun,umarim daha kizginligin gider,ama ben bi suc islemedim,ama yinede ne olursa olsun suc bende kalsin:D,umarim kizginligin gecer bana:D
kiriLmi$tim sana kizmadim ddd ama unuttum gitti bidaha oLmasin canom Annadın ddd begendigine sevindim ddd
yihahaytttt tamam gülüm benim artikin baristik gitti HOPPAAA:D:D

34Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 15:11

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

qünes_qözLü demiş ki:
kemo demiş ki:yihaha sorma canisim bizden delisi varmiydi acebbb yihahayttt beee nerde bisey olsa altindan biz cikiyoduk yihahaytttt:D:D:D
2 3 qünde bir ban yiyip aksama aciLiorduk ah bea keske o qünLer yniden oLsa.. haha
yihahahah sorma canisim acayipti yaaa,nerdee keskem geri gelse o günler ama gectii gitti canisim o güzel günler ama neyapalim olsun:D:D

35Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 15:20

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

smdide qüzel ck sükür halimizde bise yok ( =

36Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 27 Nis. 2009 - 20:15

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

qünes_qözLü demiş ki:smdide qüzel ck sükür halimizde bise yok ( =
evet haklisin canisim,allaha süküürr hemde cok süküür....

37Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Salı 28 Nis. 2009 - 7:35

yalancıyarim

yalancıyarim
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok güzel olmuş teşekkürler

38Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Salı 28 Nis. 2009 - 20:40

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

kemo demiş ki:
Mavi_Kiyamet demiş ki:
aLemsin canim ya ddd:D lol!

39Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Paz 3 Mayıs 2009 - 12:28

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Mavi_Kiyamet demiş ki:
kemo demiş ki:
Mavi_Kiyamet demiş ki:
aLemsin canim ya ddd:D lol!
party

40Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Çarş. 6 Mayıs 2009 - 16:56

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

aFiyet oLsn emre haha

41Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Perş. 7 Mayıs 2009 - 14:08

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

qünes_qözLü demiş ki:aFiyet oLsn emre haha
saoll PfFff

42Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Perş. 7 Mayıs 2009 - 17:59

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ne demek qörevimiz haha

43Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Paz 10 Mayıs 2009 - 15:17

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

snada afiyet olsun az ye döneri haha

44Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Paz 10 Mayıs 2009 - 15:18

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

sen az ye la kimin cok yediqi belli haha

45Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 11 Mayıs 2009 - 9:14

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

seni gidi dönerci haha

En son Nickimi7kedi tarafından Çarş. 13 Mayıs 2009 - 9:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

46Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Ptsi 11 Mayıs 2009 - 16:20

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Nickimi7kedi demiş ki:
seni gidi kerhanacı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

La Emre Nediyon Dağınık

47Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Salı 12 Mayıs 2009 - 13:34

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bana diyor aldirma haha

48Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Salı 12 Mayıs 2009 - 14:02

cadı_kız

cadı_kız
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

VaLLa Yok BöLe Röpörtaj GüLmekten Koptum VaLLa DicLoşum Ve Zeyno AbLam
Emeğinize SaqLık Bnm YorumLarım Bu KadAR

http://www.ismailyktv.com tüm ykcıLarın ok

49Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Salı 12 Mayıs 2009 - 15:37

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

sqol qüzel yorumun icn cnm ( =

50Askomla Yaptiqim Roportaj - Sayfa 2 Empty Geri: Askomla Yaptiqim Roportaj Çarş. 13 Mayıs 2009 - 9:55

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

MÜSLİM_YK67 demiş ki:
Nickimi7kedi demiş ki:
seni gidi kerhanacı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

La Emre Nediyon Dağınık
la ne diecem noldu bu yorumuma ki düzeltirim madem cok kötü bişiyse Dağınık

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-