Beğenilen Nickler Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Beğenilen Nickler Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beğenilen Nickler

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Beğenilen Nickler Empty Beğenilen Nickler Cuma 20 Haz. 2008 - 9:44

yildiiZ

yildiiZ
İyİ YK'Cı

Bu da sana son sürprizim olsun.Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum,beni güzel hatırla.Gidiyorum…!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem..

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan..

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

PreNsEs DeĞiLiMKi PreNsİM OLsuN…GeNç OsMaNLı DeĞiLiMKi ArKaM OLsuN…Aßİ ßeN sAnAyİ KıZıYımM ßıRaKTa ßiR $eKLiM OLsuNnN

> sokak aralarında kayboldu gençliğim alanlar aldıklarını yerine koymadı.. sensiz geçen iki gecem sensizliğim kadar koymadı.. kimleri yedi bu yürek kimleri yedide bir sana doymadı...

G.e.L.e.N. .V.u.R.d.U. .G.i.D.E.N. .V.u.R.d.U. .S.e.N.d.E.M.i. .V.u.R.d.U.n. .A.l.L.a.H.s.I.z

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN.

Bitti mi söyliyceklerin, yıllarca biriktirdiklerin, buruşuk kağıtlar gibisin,
sen ve gereksiz cümlelerin!!!

şımaRık - ukaLayım isTeince Lafı koyaRım ama çok haSsaS ve aLınqanım çözemessiN ßeni..! ßen zoR oLanLaRdanım.

[Herkez Aynıyken ßen FarkLıydım !.. $imdi Herkez Fark Pe$inde , ßen Aynıyım ... ßu da ßenim Farkım ]

BanA HaVA AtICaM DiE KeNDiNi kaSMA DaMArInDaKi KaNIn BiLe Bana HasTa

ℓιƒє.. нαѕ вєтяαує∂ мє ση¢є αgαιη (HAYAT... BİRKEZ DAHA BANA İHANET ETTİ)

HayAt bir film gibi yaşanır ve biter filmin sonunda mululuk yada keder hadi sen seç...!!

gökYüzndeki yıldızlar gibisin onlar kadar parlak ve çekicisin tek fark var onlar binlerce sen birtanesinn.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydın ölümsüzlüğün adını a$k koyardım.

2Beğenilen Nickler Empty Geri: Beğenilen Nickler C.tesi 28 Haz. 2008 - 18:36

cruel004

cruel004
Yeni Yk'Cı

Ağlamak çocuğa Affetmek Allah a Mahsustur Eğer bir gün beni üzersen çocuk değilim ağlamam ama seni AFFETMEM ...

Alev alev yanıyor kalbim sanki kan ağlıyor sensiz gecen günlerim hep beni ağlatıyor..

AŞKIN KALBİNDEYSE MUTLULUĞUN ELİNDEYSE İSTEDİĞİN İKİ KELİMEYSE SENİ SEVİYORUM.

Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama Sevgiyi hep Yüreklerinde Hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum ama hep YüREGİMDESİN...

Bazı insanlar güle doğru koşarken ayakları altında ezdikleri kır çiçeklerini görmezler bile.

Ben her zaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu iyi bil ki SENİ SEVİYORUM...

Ben sana mecburum bilemezsin, adini mıh gibi tutuyorum aklımda İçimi seninle işitiyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum...

Ben sevdiğimi kır çiçeği gibi avucumda değil, bir kurşun yarası gibi yüreğimde saklarım.

Benim sana aşık olduğumu anlatmak için bir şiirimi yoksa bir masal mı yazsam.Ama ben sana iki kelime yazıyorum.SENİ SEVIYORUM....

3Beğenilen Nickler Empty Geri: Beğenilen Nickler Salı 12 Ağus. 2008 - 7:28

Mirhasan

Mirhasan
BanLı Üye
BanLı Üye

Teşekkürler Çok Sagol Emeyine Saglık

http://www.imparatorturk.net

4Beğenilen Nickler Empty Geri: Beğenilen Nickler Paz 26 Ekim 2008 - 0:26

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye