Sana Dair Konu Dış Saptamalar Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Sana Dair Konu Dış Saptamalar Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sana Dair Konu Dış Saptamalar

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sana Dair Konu Dış Saptamalar Empty Sana Dair Konu Dış Saptamalar Ptsi 6 Nis. 2009 - 19:01

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Penceremin arkasındaydım bütün gün.. Elimde kahve fincanım izliyordum insanları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]geçen arabaları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gemileri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bazen kuşlar geçiyordu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bazen bir kedi. Ama hep bir şeyler geçiyordu gözümün önünden.. O yüzden bu şehirde bu kadar gürültü var ve o yüzden ben penceremin arkasındayım.Sakinliği seviyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] birazda karanlığı.. Elimdeki fincandan her yudum aldığımda bir şeyler aklıma geliyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir şeyleri düşünmek zorunda kalıyorum.Bir de yarım paket sigaram var sanırım..İçinden ne zaman bi dal sigara alıp yaksam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] önce bir söz söylüyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sonrada “bunu bırakmam gerek” diyorum.Buna artık ben bile inanmıyorum.. İnsan inanmadığı bir şeyi nasıl bırakabilir ki? Sen inanmış mıydın beni bırakırken?Bir köşede daha önceden düşünmüş müydün bunu?Konu sen değildi bak yine aklıma geldin.. İlla bir yerde buluyorum seni neyse..

Hava kararıyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sonra sokaklar biraz tenhalaşıyor..Güneş “yine geleceğim” der gibi veda ediyor bana.. Sen bana veda bile etmemiştin.. Güneş gibi bakmamıştın bana ama[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onun gibi batmıştın ve onun gibi yakmıştın neyse konu sen değildi..

Bir ben miyim bu pencere arkasında ki diye merak ediyorum.. tek yalnız ben miyim? Orda tek başına bir kuş var uçuyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalnızca özgürce o da buldu arkadaşlarını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]oda birleşti arkadaşlarıyla.. Sanırım tek yalnız benim.. Oysa ne güzel özgürce uçuyordu.. Neden yaptı bunu? Yoksa sende özgür kalmak için mi beni bıraktın? Neyse konumuz sen değildi..

Karardıkça ortalık kuşlarda kaybolmuştu..Güzelim yıldızlar parlıyordu gökyüzünde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben penceremin arkasında acaba bu gece de yıldız kayacak mı diye bekliyordum..Hani belki bir yıldız kaysa seni dilerdim..Gözlerim yıldızların nöbetinde anlatmak istediğim sen değildi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seni dilemek hiç değil..

Birden elektrikler kesildi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dinlediğim müzikte kapanınca artık yapacak hiçbir şeyim kalmadı.. Dışarı çıkmalıydım.. Mp3 çalarımı yanıma alıp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yarım paket sigaramı da koydum cebime.. Çıktım sokaklara..Sokak lambaları o kadar çaresiz duruyorlardı ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çünkü elektrik onları terk etmişti birden bire.. Haber bile vermeden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aynı senin gibi terk ediş şekline benziyor elektriğin çok acımasızca gidişi.. Neyse konumuz sen değildi.

Yürüyorum müzik kulağımda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hep de ağır parçalar yüklemişim iyiden iyiye boğuyor beni.. Yürüyorum ama nereye yürüdüğümü bile bilmiyorum. Zaten ortalık karanlık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ses duyamam kulağımda müziğin sesi.. Köpekler kovalasa koşamam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üstümde sen gittiğin günden beri olan yorgunluk var ama yürümeliydim hem zaten konumuzda sende değildi.

Sigara üstüne sigara yakıyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nasılsa kimseler görmüyor birbirini.. Etraf öyle karanlık ve ben kimseyi duymuyorum yolun en sağından yürüyorum.Yürürken düşünüyorum düşünürken yürüyorum.. Acaba sende beni hiç bir yolda yürürken düşündün mü ? Bunu düşünmesi bile kötü neyse konumuz sen değildi..

Bir sokak lambasının altında oturuyorum.Tam yeni bir sigara yakacakken elektrikler geliyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
etraf birden aydınlanıyor.Nerdeyim diye bakınıyorum etrafa..O kadar çok yürümüşüm ki karanlık da kaç mahalle geçtiğimden haberim bile yok. Şimdi geri kim dönecek diye düşünüyordum.Aynı yol tekrar geri yürünür mü diye düşünürken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aklıma sende acaba geri dönmek istedin fakat aynı şekil geriye nasıl dönerim diye korkup gelmedin mi düşüncesi yerleşti ?Neyse konumuz sen değil..

Yürüdüm aynı yolu tekrardan. Şarkının en güzel yerinde pili bitti mp3 çaların[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] buna isyan ettim. Tıpkı seninle her şey güzel giderken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir anda ortadan kaybolmam gibi oldu. Aynı duygu olmasa da benzeriydi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neyse zaten konumuz sen değildi...

Eve vardığımda hala perdesi açık pencerem beni bekliyordu. Pc den açtım sevdiğim müzikleri. Bir kahve daha yaptım kendime onu da içtim.. Yanında bir sigara daha içtim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yan yana iyi gidiyorlar. Aynı biz gibi.. Hani yürürdük ya sahil boyu yan yana[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben arada kafamı eğer gözlerine bakardım sen “ne arıyorsun” derdin. Bende[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] “bir yerlerde karanlık olmalı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ona bakıyorum” derdim. Neyse bak yine aklıma geldin konumuz sen değildi..

Konumuz İstanbul da elektrik kesilmesin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bende seni düşünecek sebepler bulmayayım…

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-