Uzaklarda Bir Hemşehri Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Uzaklarda Bir Hemşehri Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Uzaklarda Bir Hemşehri

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Uzaklarda Bir Hemşehri Empty Uzaklarda Bir Hemşehri Ptsi 6 Nis. 2009 - 18:53

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Uzaklarda bir hemşehrim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]donmuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gözleri refaha dalmış.Televizyonlar bir flaştır atmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gözlerimden kan damlıyor.Her resmine baktıkça[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]boğazım bir acıyla düğümleniyor.Gözlerim düğümü söküp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gözlerimden tükürüyor.

Her yerden bir yalan haber[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]oynuyor umudumla.Etraftan sakinleşmem için sular[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]benim acım geçmez bir yudumla.Bakıyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]herkes ``adam gibi adamdı`` diyor.Ama insanın değeri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]elden gidince anlaşılıyor.Hüzünle yürüyorum bakkala doğru[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]aklım boş durmuyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hayalimde canlandırıyor onu.Dilimde yineleniyor sözcükler ``Dünya boş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]herşey fani``[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hala inanılamıyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gözyaşlarımda gizli kelimeler ``ölmeyecektin hani``...İsyan değil şaşkınlık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gözlerimde hala baygınlık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yaşlar aşındırdı kirpiklerimi.Uzaklardan yine onun hayali[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]buğulu gözlerle diyorum ``Ne olur tut ellerimi``...

Eve geldim yine her yerde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]her an ağlamaya hazır gözler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]herkesin ağzında kıpırdanma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]duaydı hepsinin söylediği sözler.Biliyorum zaman geçtike unutulacaktır o da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]toprağa karışacaktır herkes gibi...Bende de bir dua ``Herkes unutsa da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hiç bırakmasın seni Allah`ın rahmeti!

2Uzaklarda Bir Hemşehri Empty Geri: Uzaklarda Bir Hemşehri Salı 7 Nis. 2009 - 8:30

dilekyk

dilekyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

yüreğine sağlık

http://olumuneykci.blogcu.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-