Polattan Arda Açıklaması Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Polattan Arda Açıklaması Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Polattan Arda Açıklaması

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Polattan Arda Açıklaması Empty Polattan Arda Açıklaması C.tesi 4 Nis. 2009 - 8:39

dilekyk

dilekyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Polat'tan Arda açıklaması!
Adnan Polat 'Seneye Arda'ya göre takım kuracağım. Onu kesinlikle satmayız' dedi.

Seneye Arda'ya göre takım kuracağım. Onu kesinlikle satmayız" diyen Polat, ligde kalan 9 haftadaki performansın gidecek isimleri belirleyeceğini söyledi..

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Lig TV'ye yaptığı açıklamada Avrupa'da bir çok büyük kulübün transfer listesinde yer alan ve son olarak Sevilla'nın ilgilendiği SABAHtarafından duyurulan Arda Turan için, "Hiçbir yere gidemez. Ben gelecek sezon Arda'ya göre takım kuracağım. Onun etrafına futbolcular transfer edeceğim. Arda yeni sezonda da Galatasaray forması giyecek" diyen Polat, Lincoln için ise, "İtalya'ya gelmeden onunla görüştüm. Ceza alacağını, ama onu kazanmak istediğimizi anlattım. Burada mutlu olduğunu ve görev alırsa elinden geleni yapacağını söyledi" ifadesini kullandı. Sarı-kırmızılı başkan, "Ligde kalan 9 haftadaki performans, gidecekkalacak futbolcuları belirleyecek" dedi.

2010 İÇİN MUCİZE GEREK
Bülent Korkmaz ile en az bir sene daha devam edeceklerini vurgulayan Polat şöyle devam etti: "Bülent Korkmaz bizim evladımız. Yeni sezonda da bizimle olacak. Futbol Federasyonu'nda düzelme olmadığı sürece geri adım atmayacağız. Servet ve Mehmet Topal'ın sakatlıkları Milli Takım'da Fatih Terim'in de elini kolunu bağladı. İspanya maçları sonrasında ne yazık ki Türkiye'nin 2010'da Güney Afrika'ya gitmesi mucize olur diye düşünüyorum."

http://olumuneykci.blogcu.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-