İsmaiL YK [Ordu Konseri / Sandıkta Çarpıştılar... Demet'in Fendi, İsmail YK'yı Yendi !] 02.04.2009 - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmaiL YK [Ordu Konseri / Sandıkta Çarpıştılar... Demet'in Fendi, İsmail YK'yı Yendi !] 02.04.2009 - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmaiL YK [Ordu Konseri / Sandıkta Çarpıştılar... Demet'in Fendi, İsmail YK'yı Yendi !] 02.04.2009

+22
ceren yk
MERAL GEDİK
canimyk
şUlee
mutsuz yk
ÖzLEm İsMaİL YK
şeymayk_61
aysenur yurtseven
miremyk
ebru_yk
BiRGüL_YK54
//Ayşegül
**MELODİ YK**
Beray_İsmail_YK
betül yurtseven
hayal gözlüm
musti_61
( sivaslı_yarim )
ÖLÜMÜNE YKCIYIM
sivaslı_yaren
Mavi_Kiyamet
Emine Yurtseven Kural
26 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

MERAL GEDİK

MERAL GEDİK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Mavi_Kiyamet demiş ki:Rüyasinda biLe yenemez bu demet neymi$ki bu demet akaLin hiç bnm için gicik oLuom bu kadina... dogru söz $öyLe "İsmail YK Fendi, Demet'i Yendi"
1 Numarasin isom

http://www.ismailykfanboard.net

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

rüyasında bile yenemez
hem o kimmiş ya
tipsizin tipi
ykmızı kimse geçemez
kendisiyle yarışıyor

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ya bu haber ismailin kendisiyle alakalı değilki n yapalım yani akpli b.adyı kazanamadıysa bu yknın sorunu değil sinirli ama eğer demet ve ykyla meslek açısından bişi olsaydı kesinlikle ykm yenerdi dans

sivasli58-izmirli35

sivasli58-izmirli35
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

çok tşk ederim haber için

burcu ak

burcu ak
İyİ YK'Cı

hahaha güldürmeyin beni demet kim oluyo da ismaili yeniyo ismail onu çoktan yenmiş albüm satışlarında listelerde bunu rahatlıkla görebilirsiniz aynen bende ebru_yk arkadaşımıza katılıyorumbende inanmıyorum ismail demeti yener ve yenmiştirde zaten hihi haha

http://www.ismailyk.com

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

ben bu konsere gittim konser çok güzeldi kalabalıktan ordu giresun karadaniz sahil yolu trafiğe kapandı insanlar konseri izlemek için evlerin çatılarına çıktı hem seçimle santçının ne alkası var böyle saçmalık mı olur ayrıca demet ismailimi nasıl geçebilirki müyap ödüllerinde kimin ne olduğunu gördük

merym

merym
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

betül yurtseven demiş ki:Ne alaka ya!
Sanat aleminde görüyoruz kim kimi yeniyor,İsmailim 1. likler yakalarken Demet yanından bile geçemiyor ;)
Teşekkürler saol haber için

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-