Senmiydin Anne... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Senmiydin Anne... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Senmiydin Anne...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Yeni! Senmiydin Anne... Çarş. 1 Nis. 2009 - 22:20

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

[size=16]Sen Miydin Anne?

Dün gece bir el okşadı yanağımı. Tenimi ılık ılık yaladı o elin sıcaklığı. Sevgi damlattı sanki yüreğime o dokunuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yoksa o sen miydin anne?

Ben tanımıyorum dokunuşunu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nasıldı bilmiyorum. Tıpkı seni hiç tanımadığım gibi. Sesini bile hiç duymadım anne. Ama biliyorum böyle sevgiyle ancak bir anne dokunabilir. Çünkü ben de artık anneyim.

Seni erken kaybettiğimi anlattılar bana çok küçükmüşüm ama ben seni hiç kaybetmedim anne çünkü ancak sahip olduğumuz şeyleri kaybedebiliriz ben sana hiç sahip olmadım ki Gözlerin ne renkti[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] saçların dalgalı mıydı düz mü güldüğünde senin de diğer anneler gibi güller açıyor muydu yüzünde..Sevgiyle bakarken gözlerin bana[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yüreğin de sızlıyor muydu anne? Biliyor musun benim çocuklarıma her baktığımda yüreğim de ince ince sızlıyor. Çünkü senin yavruna doyamadığın geliyor aklıma. Söylesene anne erken ayrılacağımızı hiç hissetmiş miydin? Beni öperken saçlarımı okşarken nefesimi dinlerken hiçbir gün beni kaybetmekten korktun mu?
Nasıl bir bebektim ben anne. Bilmiyorum hangi özelliklerim sana benziyordu. Aynı senin gibi mi gülüyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aynı senin gibi mi konuşuyorum yoksa aynı senin gibi mi yürüyorum?

Daha gençliğini bile yaşayamadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha yavrunla gönlünce oynayamadan ve daha helaline doymadan ayrılmışsın bu yalan dünyadan. Mutlu musun orada anne? Sana mı yanayım sana hasret çeken yüreğime mi yanayım bilmiyorum.
Bazen düşünüyorum. Ben bebekken seninle neler yapardık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nasıl uyuturdun beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çok sever miydin diye. Ben çocuklarımı senin yerine de sevdim anne. Saçlarını senin ellerinle okşadım. Senin sesinle ninniler söyledim onlara. Masallar uydurdum kimi zaman. İkimizi anlatıyordum bu masallarda çoğu kez. Hep kavuşuyorduk anne kız o masallarda. Böyle teselli buluyorum belki de Çünkü inanıyorum ki biz de kavuşacağız anne. Doya doya sarılacağız. Hiç ayrılmamacasına hem de.. Kanatlarının arasına alacaksın beni. Birlikte yaşayamadığımız çocukluğumu gençliğimi paylaşacağız senle. İkimiz de yarım kalan parçalarımızı tamamlayacağız. Elini tutacağım sımsıkı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bırakmayacağım hiç..

Biliyor musun seni tanımayı ne kadar çok isterdim. Hayalimde ara sıra canlandırabilirdim seni o zaman. Anılarımız olsaydı hatırladım çoğu zaman indirip aklımın tozlu raflarından. Tozlarını silkeleleyip öperdim o anıları hayallerimle Yad ederdim o eski güzel günleri.. Ne yazık ki tek bir tane anımız bile yok anne.. Sana doyamadım diyemiyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seni hiç tatmadım anne. Ama biliyor musun seni çok seviyorum çünkü ben senin bir parçanım. Tanımasam da Çocuklarımı çok sevdiğim gibi çok seviyorum. Eminim sen de beni çok seviyorsun anne çok özlüyorsun. Ara sıra gelip yanağımı okşuyorsun. Sonra bir rüzgar gibi esip gidiyorsun. Biliyorum sen benimle hep berabersin. Dün akşam yanağımı okşayan sen miydin anne?
[/size]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Anne
» Anne Sevgisi
» Anne