Intikammi ... Hayir ! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Intikammi ... Hayir ! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Intikammi ... Hayir !

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Intikammi ... Hayir ! Empty Intikammi ... Hayir ! Salı 31 Mart 2009 - 13:02

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

….uzun uzun günlerden sonra bir gece…

Bir adam…

Bir otelin kapısında son sigarasını içine çeke çeke tüketmekteydi…yağmur usulca yağmaya başladığı an adamın gözünde çok eskiden izlediği siyah beyaz dedektif filmleri geldi…

İçini çekti..gençliğini anımsadı.pek de yaşlı sayılmazdı oysa…otelin karşısında oturduğu bankın kenarında ona bir sokak iti eşlik ediyordu.titreyen sırtı ılık ılık ciğerlerinden yükselen hırıltıyı daha da belirgin bir hale getiriyordu.

Adam sigarasından sonkez çekti içine bir duman angaryasını…ayağa kalktı..fotr şapkası yağmuru alıyordu içine fakat seviyordu bu delikli şapkasını…elinin bir ucuylaşapkasını düzeltti…ceplerini yokladı..göğsünü şişirdi ve otele yöneldi…

257numaralı odayı aramasını istedi resepsiyon dan..aradılar ve adamın beklendiği haberi geldi.3.kat sağdan 4.oda…

Adam asansör yerine merdivenleri tercih etti.3.kata geldiğinde eliyle yapmış gibi buldu odayı.ne sağa baktı ne dördüncü odaya…kapıyı tıklattı iki kez..içerden kibar bir kadın sesi buyurun dedi..

Açtı kapıyı sol eliyle yavaşça…

Odada klasik bir 3.sınıf otel odasıydı işte.uzun bir yatak fazla geniş olmamakla beraber…

Kenarda küçük bir koltuk..rengi solmuş perdeler…güneşten sararmış yatak çarşafı..yerde sökük bir halı…ve ekranı toz duman içinde bir televizyon..en dipte ise içi boş olan ve çalışmayan bir mini dolap…

Geleceğini biliyordum..dedi kadın adamın odayı süzen gözlerinin istikametini değiştirebilmek için..

Bildiğini biliyorum dedi adam usulca…

Kadın siyah dalgalı saçları ve kıpkırmızı dudaklarıyla uzandı yatağa…siyah dizüstü bir gecelik vardı üstünde satenden…dantelliydi göğüs kısımları..ve göğüsleri çok alımlıydı..eğer bir silah olsaydı herkesi öldürebilirdi göğüsleri..belki bir peygamberi bile…güzelliğinin getirdiği ilgiden dolayı daha 14 yaşındayken çözmüştü erkek adamları…bir mahalle ****inin altında yanmıştı iki bacağının arası..o günden bu yana asla soğumamıştı orası…her gece başka bir yerde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]başka biriyle sabahlamaya alışmıştı.hayatından memnun gibi gözükmeye çalışsa da daha az önce sildiği akmış rimellerinin izi yol yol duruyordu yüzünde…ve daha on dakika önce giden adamın attığı tokat izleri sol peçesinde…

Uzandı kadın yatağa..adama döndü davetkar bir tavırlara..

Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum biliyor musun?

Saçlarıyla oynamaya başladı…

Evet iyi bir adamdın..bilmiyorum hala öylemisin..gitmekte haklı mıydın?onu bilmiyorum işte.kalsaydın ne değişirdi o da bir muamma..ama hak etmedim ben bunları.beni tanıdığında da böyleydim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yüzümden önce gördün bacak aramı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]oysa suçladın beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ezdin geçtin…******likle suçladın..evet öyleydim..fakat bunu bile bile geldin…

Sus..dedi adam..seni dinlemek için gelmedim.sabahlara değin ağladığını biliyorum..bir ****** olmaktan gurur duyduğunu söyleme bana sakın…seni kurtarmak istiyorum dedim…izin vermedin..

Kadın sustu…komodinin üstünden paketini aldı.ince bir sigara çıkardı.filtresine taktı..ve dolgun dudaklarını uzatarak sigarayı çektiiçine..adam bir elini pencereye dayadı..yağmuru izliyordu..kadının bir iç çekmesiyle irkildi.camdan gerisine yattı.bacaklarını gördü kadının..biri dümdüz diğeri ise yukarı doğru kıvrılmıştı..sırtını karyolaya dayamış elindeki ince sigarasıyla gayet şehvet kokuyordu kırmızı dudakları…

Sen dedi kadın..

Sen!

Yabancıydın..hayatıma girdin..seni sevdim..ama gittin haber bile vermeden..küçük gördün beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]dışladın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]oysa beni bir cami avlusunda değil yol kenarında tanımıştın.sana bana aşık ol demedim..bunca yıl sonra gelmiş hala beni kurtarmaya çalısıyorsun..ne değişir?zaten yaşanabilecek her şeyi yaşadım..bedenimi geç[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ruhumu sattım..delik deşik içim..nasıl saracaksın bu yaraları nasıl?

Kadın hıçkırarak ağlamaya başladı.o kadar belliydi ki gözyaşlarının sınırda beklediği.inanamadı bu kadar doğal ağlamasına.bir bebek gibi ağlıyordu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]savunmasız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]maskesiz…

Nasıl düzelir nasıl nasıl…

2dakika arayla tekrarlıyordu kadın bu sözleri…ve yayılıyordu odaya tükürükleri..adam şapkasını çıkardı..kadının yanına oturdu.ellerini tuttu..sıcacıktı…

Kadın adama baktı..gözlerine..bilmem kaç sene sonra bakıştılar gözgöze..ikiside biliyordu…ne adam unutabilmişti onu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ne kadın onun tadını alabilmişti bir başkasından..

Bak bana dedi adam..

Seni kandırmaya gelmedim..ellerinden tutmaya geldim..zavallı olduğunu söylemek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]seni acizmişsin gibi hissettirmek için değil..seni kurtarmaya geldim…

Kadın açmaya çalıştı adamın kabanının düğmelerini..biraz sonra adam sadece atletliydi..kadının tavırlarına itiraz etmedi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]çünkü unutmamıştı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]biliyordu bu hissi..birazdan bir erkek gibi hissetmeyecekti kendini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir tanrı olacaktı güneşten sıcak…

Kadın soydu adamı…kollarını sırtına doladı..dudağını ise boynuna yapıştırdı..nefes alışı tıpkı boğulmak üzere olan biri gibiydi..adam kavradı kadını sırtından..boynunu okşamaya başladı daha sonra..göğsüne indi elleri..kadının kalbiürkekti[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]minikti…

İnadına ağlıyordu kadın ve inadına öpüyordu..adamın boynuna değen her damla gözyaşı biraz daha tahrik ediyordu..kadınsa titriyordu her öpüşte..en sonunda yorgun dudaklar birbiriyle buluştu…adam kadını soydu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]omurga kemiklerini okşamaya koyuldu..kadınsa iyice tatminkar bir tavırla uzandı yatağa tekrar..ve adamda…öptü[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]öpüştüler…

Kadın adamın sırtını tırnaklıyordu hırstan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]zevkten..

Evet dedi yalan söyledim.asla mutlu değilim..düzelt her şeyi sevgilim..kurtar beni…

Adam siyah dalgalı saçlar arasında gezdirirken ellerini ve tadına varmaya çalısırken sol göğsünün kadının[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Korkma dedi usulca[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nefesini kadının göbeğine indirerek..seni kurtarmaya geldim…

Biraz süre sonra adam yorgun düşmüştü…kadınsa omzuna başını dayamıştı adamın…sıkı sıkı sarılmıştı..

Seviyorum seni dedi adam…

Yuva kurabiliriz…evlenebiliriz.artık gitmem gerekmiyor.artık gurur gerekmiyor.artık bir ******yi sevdiğim için utanmıyorum.anlııyor musun?artık boynundaki morluklar beni kızdırmayacak…artık onlar olmayacak..tertemiz olacağız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sevgimizin nehrinde yıkanıp arınacağız..göreceksin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]güzel olacak…

Kadın ağır ağır ağlıyordu..peki dedi…

Sabaha kadar uyudular sanki…sanki birkaç saat değil bir ömürdü[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir saniye 100yıl demekti..gecenin ortasında pencereden vuran ay ışığıyla beyazlaşıyordu kadın..ve adam ömründe doğru bir şey yapmış olmanın verdiği güvenle kadınının omzunu okşuyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]saçlarını öpüyordu…

Bir silah sesi..

Tek el ateş…

Uyandı adam..

Kadın yanında yoktu..

Komodinin üstünden alıp hemen cebini yokladı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]silahı yoktu..

Banyoya koşturdu..

Ve işte o melek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şeytanlarca tecevüze uğrayan o küçük kız…

Yerde yatıyordu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]tam alnının ortasından kendini vurmuş olarak…

Ve aynanın önünde bir de kağıt…

‘sevgilim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gelişin benim için neler ifade etti bilemezsin…geldiğinde önemsemiyormuş gibi görünmeye çalıştım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]oysa sabaha değin düşündüm..senin kollarında kendimi bir melek gibi hissettim…

Şeytanlarca tecavüze uğramış birmelek..bir küçük kız..gözyaşlarım bile siyah akmaya başlamışken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]dün gece bembeyaz ağladığımı fark ettim..

Bu sabah uyandığımda sen uyuyordun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yorgun kederli..

Benimle ömrünün tamamlamak için verdiğin kararda çok düşünmüşsün belli..gittiğin yerde acaba bu gece kimle diye düşünmekten kırışmış alnın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]fark ettim…

Ayrıca hala benim öğrettiğim gibi öpüşüyorsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hissettim..

Sevgilim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sana ne çok zarar verdim…

Gittiğin sabah uyandığımda kendimi bomboş hissettim..emeklemeye bile korkuyordum..ama sonra elimden tuttu tecavuzculer…ve dokundular tek tek yaralanmış kalbimin üstüne…

Beni almakistiyorsun ama gelemem[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Senin tertemiz hayatını mahvedemem[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Geçmişim beni bırakmaz asla…

Sevgilim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hayatımda canımı yakan bu alın yazısını yakıyorum şimdi..asla yaşanmayacak tüm kötülükleri siliyorum hafızamdan…yıkandım demin..keseledim kendimi..biraz da ağladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]mühim değil..sana baktım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]uyuyordun..melektin..gerçek bir melek..kapattımm gözlerimi…

Kendime yalan söyleyebilirim ama sanma asla…

Kötü yazım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]fena kadınlığım bulaşmasın masum hayatına..

Vasiyetim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Temiz bir kız bul kendine..çocugun olsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Beni sevdiğin kadar hatta daha fazla sev o kadını…

Ama beni öptüğün gibi öpme..

Bir kadın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir adamın dudağından anlar geçmişindeki yaraları…

******lerinde gururu olur sevgilim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gittim sanma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]arkandayım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]aynadayım…seni izliyorum hep izliyor olacağım..

Seni sonsuza dek seveceğim…!

Adam gözyaşlarını sildi..arkasına döndü…

Aynaya dayadı dudaklarını…

Uzun uzun nefes aldı..

Kapattı gözlerini..

Ve barutun keskin kokusu tekrar yayıldı odaya..

Tek el ateş..

Üst üste iki beden..ikisi de birbirinden yorgun..

Aynada buluştular[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]el ele tutuştular[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Öpüştüler

Ve nefes olup[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Birbirlerinde karıştılar…..

Nokta!

2Intikammi ... Hayir ! Empty Geri: Intikammi ... Hayir ! Salı 31 Mart 2009 - 16:26

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekkürler

http://www.ismailykfanboard.net

3Intikammi ... Hayir ! Empty Geri: Intikammi ... Hayir ! Çarş. 1 Nis. 2009 - 21:09

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

BiRGüL_YK54 demiş ki:teşekkürler
rica ederim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]