Sahipsiz 1 Mektup Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Sahipsiz 1 Mektup Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sahipsiz 1 Mektup

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sahipsiz 1 Mektup Empty Sahipsiz 1 Mektup Salı 31 Mart 2009 - 12:42

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

sahipsiz bir mektup!

"bu gece bir şeyler değişecek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen gideceksin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben biteceğim. ardından isyanlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isyanlar...

bu gece bir şeyler bitecek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] içimdeki sen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hayalindeki ben gidecek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve bir daha asla geri gelmeyecek.

komik! bir an ne kadar da zayıf kalmışım sana karşı. nasıl inanmışım sana. gideceksin ne kadar "kal" desem de. ardında yalnızlığının hediyesini bırakarak gideceksin. sen; beni sevdiğini söyleyeceksin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben de; "sevgin bensizliğin olsun" diyerek cevap vereceğim
sana. belki de güzel olabilirdi. belki de çok kötü...

bir yaşamı daha bitirerek gidiyorsun işte. söz söylemeye cesaretin yok. susuyorsun yine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her zaman olduğu gibi. İçin içini yiyor ve sen yine de konuşmak istemiyorsun biliyorsun ki sende haksızsın en az benim kadar. sen de suçlusun en az benim kadar. Şimdi git[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir daha seni bulamayacağım bir yere[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sesini duymayacağım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yüzünü göremeyeceğim uzak bir diyara.hatırlanmayacak kadar uzaklara git[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] git[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] git!

bir yıl sonra...

dün seni gördüm. Çok değişmişsin deli kız çok değişmişsin. o gülen kıza ne oldu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] söylesene? zayıflamışsın iyice[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yüzünde eskisi kadar canlı değil ne oldu sana? kim yaptı sana bunu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] söylesene kim?

konuşmadın yine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yine o keçi inadın tuttu. bilirim seni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dediği dediksindir. yapacağım dedikten sonra geri dönüş yoktur senin için. değer miydi sence?

o sevimli kız nerede?bir gün karşılaşırız diye bekledim.ama bu şekilde olmamalıydı. bende ardından üzüldüm. bende yalnız kaldım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bende küstüm kendime[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bende öğrendim gecelerle dost olmayı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bende alıştım soğuk gecelere ve bende...

Şimdi sen karşımdasın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o kadar gururlusun ki yüzüme bile bakamıyorsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] biraz olsun konuşmaya bile cesaretin yok. suçluluğunu kabulleniyorsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yine diyecek bir şeyin yok.
düşündüm hem de çok[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] defalarca hata kimde diye?
ne yaptım ki ben sana o kadar değişecek...
bir rüya gördüm sandım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama karşımdaydın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]en olmadık bir zamanda...

bir hafta sonra...
bir telefon çaldı az önce[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevdiğin bir şarkı vardı ya onu dinletti bana arayan....hemen eski rehberleri karıştırdım. telefonunu buldum. evet halen o şarkı çalıyordu o unutulmaz şarkı.

birkaç gün sonra...

gazete okuyordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşlarımla şakalaşarak.bir an "neyin var" diye haykırdıklarını hatırlıyorum. sonrası... eve getirmişler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bayılmışım
"olamaz!" diye bağırmışım. sanki çok korkmuş gibi sapsarı kesilmişim oracıkta. sevdiklerim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dostlarım eve kadar yanımda gelmişler. adını sayıklamışım yol boyunca. telefona sarılıp aradım "doğru mu?"
diyerek. korkunçtu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] inanılmazdı. sen yaşamdan vazgeçmiştin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o tatlı kız bir delilik yapmıştı yine.

neden ben neden? vazgeçmediğin neden ben? deli kız ne yaptın bize?"

2Sahipsiz 1 Mektup Empty Geri: Sahipsiz 1 Mektup Salı 31 Mart 2009 - 16:27

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekkürler

http://www.ismailykfanboard.net

3Sahipsiz 1 Mektup Empty Geri: Sahipsiz 1 Mektup Çarş. 1 Nis. 2009 - 21:20

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye