Burhan Onur - Ayrilik Kolaymi Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Burhan Onur - Ayrilik Kolaymi Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Burhan Onur - Ayrilik Kolaymi

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Burhan Onur - Ayrilik Kolaymi Empty Burhan Onur - Ayrilik Kolaymi Cuma 27 Mart 2009 - 13:49

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Ağlarsam gülyüzlüm acım diner mi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Aşkımın ateşi böyle sönermi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sensiz kalırsam yar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yüzüm gülermi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ayrılık kolaymı senin yanında..

Beni senin kadar kimse anlamaz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kimse senin gibi beni saramaz.
Dizlerim tutulur yar yar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dilim konuşmaz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ayrılık kolaymı senin yanıda..

Çekilmez oluyor sensiz günlerim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ne laf anlıyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ne söz dinlerim.
Deli divaneyim candan bezerim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ayrılık kolaymı senin yanıda..

2Burhan Onur - Ayrilik Kolaymi Empty Geri: Burhan Onur - Ayrilik Kolaymi Cuma 27 Mart 2009 - 21:36

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekkürler

http://www.ismailykfanboard.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]