İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni)

+24
IsMaIL YK (70)*
Mavi_Kiyamet
ismailykgirl
Körfez41
onur yk
merve--yk
Nickimi7kedi
**MELODİ YK**
OzgulYk
AŞKIMYK
çağla ismailyk
Kömür-Gözlüm
_*YaRaLI AşıK*_
rukennnnn
kemo
peri
DENİZZ
ahmet-yk60
betül yurtseven
asi yk
canimyk
ailia
FaRuK
Şeyd@ YK
28 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

1İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) C.tesi 21 Mart 2009 - 15:03

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

FaRuK

FaRuK
Yeni Yk'Cı

resimler tek kelimeyle süper valla.ilk resimde ismail in kolyesini çalcak gibi duruyon haha .şaka bi yana sende onurda süpersinizz

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

FaRuK demiş ki:resimler tek kelimeyle süper valla.ilk resimde ismail in kolyesini çalcak gibi duruyon haha .şaka bi yana sende onurda süpersinizz
teşekkürler Gülümseme hehe o kolyesi süperdi yaa Gülümseme ismailde çok tatlıydı zaten resimlerden belli oluyo ...!

ailia

ailia
Yeni Yk'Cı

canim seydacim cok seker cikmisin.yk'da herzamanki gibi cok yakisikli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

ailia demiş ki:canim seydacim cok seker cikmisin.yk'da herzamanki gibi cok yakisikli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
saol cnmm gerçekden çok yakışıklıydı ya Gülümseme

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

ailia demiş ki:canim seydacim cok seker cikmisin.yk'da herzamanki gibi cok yakisikli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

evet canim resimler super cok tatli cikmisiniz mutlulun gozlernden belli canim isom da oyle cok mutlu
az once programi da izledim ve seni gordum tam sana ozel mesac atacaktim sana benzer bir kizi gordum diye aayy kimbilr ne kadar mutlusun senin adina cok sevindim canimmm

http://www.ismailykfanboard.net

asi yk

asi yk
BanLı Üye
BanLı Üye

şeyda nezaman cekildin sen ya ne kadar şanslısın ben ykı yanında foturaf cekilmek değil uzakdan bile göremedim offffffffffff of aglama aglama aglama

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

canimyk demiş ki:

evet canim resimler super cok tatli cikmisiniz mutlulun gozlernden belli canim isom da oyle cok mutlu
az once programi da izledim ve seni gordum tam sana ozel mesac atacaktim sana benzer bir kizi gordum diye aayy kimbilr ne kadar mutlusun senin adina cok sevindim canimmm

saol cnmm ya bende gördüm gösteriolardı.evet ogün gerçekden çok mutluydum herkes öyleydi.zaten bellide oluyo dediğin gibi.orda çocukları konuşturdular ya başda.ikinci konuşanda benim kardeşimdi.hatta bas gazaa dedi Gülümseme

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

gülbahar yk demiş ki:şeyda nezaman cekildin sen ya ne kadar şanslısın ben ykı yanında foturaf cekilmek değil uzakdan bile göremedim offffffffffff of aglama aglama aglama

yıldırım gibi programına gitmiştik ordan çekildik cnm.inş sanada kısmet olur ya:)

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Ahh ahh innnşalllah en kısa sürede banada nasip olur aglama
Resimler harika gerçekten teşekkürler canım Gülümseme

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

betül yurtseven demiş ki:Ahh ahh innnşalllah en kısa sürede banada nasip olur aglama
Resimler harika gerçekten teşekkürler canım Gülümseme
rica ederim cnm inş. nasip olur sanada =)

ahmet-yk60

ahmet-yk60
Yeni Yk'Cı

şeyda süpersin yk zaten hep aynı tvdede süperden inş bizede nasip olur GülümsemeGülümsemeGülümseme:

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

ahmet-yk60 demiş ki:şeyda süpersin yk zaten hep aynı tvdede süperden inş bizede nasip olur GülümsemeGülümsemeGülümseme:

teşekkürler yaa inş. hepinize nasip olur süper bişey Gülümseme

DENİZZ

DENİZZ
BanLı Üye
BanLı Üye

kız çok güzel yha süpersiniz

ayy banda nasıp olur inşl yha çok istedım gitmeyı ama kısmet olmadı aglama

neyse saol cnm tşkr

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

DENİZZ demiş ki:kız çok güzel yha süpersiniz

ayy banda nasıp olur inşl yha çok istedım gitmeyı ama kısmet olmadı aglama

neyse saol cnm tşkr

rica ederim cnm sanada çok teşekkürler... inş. nasip olur Gülümseme

peri

peri
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

canım süper cıkmışsın ya banada nasip olsa ismaille resim çekilmek

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

peri demiş ki:canım süper cıkmışsın ya banada nasip olsa ismaille resim çekilmek
teşekkürler cnm =)

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

resimlerde hepiniz süper cikmissiniz vallaha,uyyy yerem anam siziii:D,programdada gördüm zaten,yanindada sapik betül oturuyordu,iyi cosuyodunuz,hele betül programin sonunda dayanamadi kendini atiii hemen:D:D,hepiniz süperdiniz,cok sevindim sizi orda gördügüme:D:D

19İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty Geri: İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Çarş. 25 Mart 2009 - 11:51

rukennnnn

rukennnnn
İyİ YK'Cı

bu o akşam deilmi uğur ışılağın programı

20İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty Geri: İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Çarş. 25 Mart 2009 - 15:18

_*YaRaLI AşıK*_

_*YaRaLI AşıK*_
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

canım benı tanıdın umarım..ya ben uzun zamandır gırmedım resımlerım yok olmus sımdı ıse atamıyom aglama bana bı yardımcı olurmusun tatlım..

21İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty Geri: İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Çarş. 25 Mart 2009 - 15:30

Kömür-Gözlüm

Kömür-Gözlüm
Yeni Yk'Cı

ayyy çok güzül yaaa

22İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty Geri: İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Çarş. 25 Mart 2009 - 16:19

çağla ismailyk

çağla ismailyk
İyİ YK'Cı

çekim burak manapa aittir:D:Dhaha süper gündü beee çok güzeldiii

23İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty Geri: İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Çarş. 25 Mart 2009 - 18:28

AŞKIMYK

AŞKIMYK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

süper soal

http://www.1ismailyk1esrayk.tr.gg

24İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty Geri: İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Çarş. 25 Mart 2009 - 19:38

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

rukennnnn demiş ki:bu o akşam deilmi uğur ışılağın programı
evet uğur ışılağın programı olan akşamdı =)

25İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Empty Geri: İsmail YK Ve Şeyda YK Resimleri (Yeni) Çarş. 25 Mart 2009 - 19:38

Şeyd@ YK

İyİ YK'Cı

esracelik42 demiş ki:süper soal
teşekkürler =)

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-