Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bu Fotografta Sana Kapak Olsun

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Empty Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Çarş. 18 Mart 2009 - 1:13

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Azeri kızı Günel[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ebru Gündeş'le birlikte olan eski aşkı Reza Zarrab'ın kendisine gönderdiği çiçeği facebook'a koydu. Altına da bu notu düştü.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ebru Gündeş
ile Günel arasında şu sıralar müthiş bir kapışma yaşanıyor. Kavga konusu ise Azeri işadamı ve besteci Reza Zarrab. Zarrab[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 8 yıldır birlikte olduğu Günel'i terk ederek bir süre önce Gündeş'le birlikte olmaya başladı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ancak bu işe çok bozulan Günel[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevgilisini çalmakla suçladığı rakibesini yerden yere vurdu. Akşam'ın haberine göre Günel'in[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'Reza hala beni seviyor ve çiçek gönderiyor. Hatta Ebru Gündeş'in yanından bana mesaj atıp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'Beni affet hemen koşup geleyim' diyor' açıklamaları ortalığı iyice karıştırdı. Bu gelişme üzerine Zarrab[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'Ona ne mesaj ne de çiçek yolladım. Ama Ebru Hanım'a ömrümün sonuna dek çiçek yollayacağım' dedi. KANIT ÇİÇEK Azeri işadamının bu sözlerinin ardından sinirlenen Günel ise dün facebook'ta atağa kalktı. Azeri kızı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] facebook'taki sayfasında Zarrab'ın gönderdiği çiçeğin resmini yayınlayarak altına da 'Bu resim sana kapak olsun Reza' diye yazdı.

2Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Empty Geri: Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Çarş. 18 Mart 2009 - 7:08

yalancıyarim

yalancıyarim
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekkürler canım bilmiyodum senden öğrendim

3Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Empty Geri: Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Çarş. 18 Mart 2009 - 7:10

özcan_34

özcan_34
BanLı Üye
BanLı Üye

Tşkkürler zeynoşumm haha

4Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Empty Geri: Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Çarş. 18 Mart 2009 - 10:27

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

özcan_34 demiş ki:Tşkkürler zeynoşumm haha
rica özco$um haha

5Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Empty Geri: Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Çarş. 18 Mart 2009 - 10:28

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

yalancıyarim demiş ki:teşekkürler canım bilmiyodum senden öğrendim
rica tatLim

6Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Empty Geri: Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Çarş. 18 Mart 2009 - 18:06

KaRa_MeLeQ

KaRa_MeLeQ
BanLı Üye
BanLı Üye

Saol zeynommm

7Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Empty Geri: Bu Fotografta Sana Kapak Olsun Perş. 19 Mart 2009 - 2:03

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

KaRa_MeLeQ demiş ki:Saol zeynommm
rica mervo$ummmm

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]