Hadise... Yine Hadise Yaratmaya Devam Ediyor Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Hadise... Yine Hadise Yaratmaya Devam Ediyor Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hadise... Yine Hadise Yaratmaya Devam Ediyor

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Yeni! Hadise... Yine Hadise Yaratmaya Devam Ediyor C.tesi 28 Şub. 2009 - 18:50

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Rusya'nın başkenti Moskova'da yapılacak 54. Erovision finallerinde Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, Avrupa'da yaşayan Türklerden destek istedi.
Hadise, Almanya'nın Oberhausen kentindeki verdiği konserden önce yaptığı açıklamada, finallerde bir oyun bile çok önemli olduğunu belirterek, "Herkesten destek bekliyorum. Bu yüzden Avrupa'da yaşayan Türkler cep telefonlarını ellerinde tutsunlar ve oy atsın" dedi.
Avrupa'dan çok güzel tepki aldıkları dile getiren Hadise, "Promosyon turumuz Malta'da başladı, daha sonra Yunanistan ile devam etti. İki ülkeden de güzel bir ilgi aldık. İki gün sonra Bosna-Hersek'e gidiyoruz orada da güzel bir ilgi olacağına inanıyorum. Çok yoğun bir hafta sonu ama amacımız şarkımızı tanıtmak ve her gittiğimiz yerde pozitif enerji bırakarak tekrar İstanbulumuza geri dönmek. Bunu da her seferinde başardığımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.
Erovision'da yarışacak diğer finalistleri de değerlendiren Hadise şunları söyledi: "Bizim şarkımız gibi şarkı yok. Bizdeki enerji başka şarkılarda da yok. Herkesin değişik tarzı var. Ancak kendimi kıyaslayacağım bir sanatçı yok. O nedenle çok güçlüyüz."
Hadise'ye kaldığı otelde bulunan Belçikalılar da büyük ilgi gösterdi. Hadise'yi görür görmez tanıyan Belçikalılar, kendisine destek sözü verdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

dilekyk

dilekyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bakalım eurovision da nolcak??

http://olumuneykci.blogcu.com

şeymayk_61

şeymayk_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

sonu güzel olur inş Gülümseme