İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları

+39
yktiryakisi
>yagmur<
MERAL GEDİK
ceren yk
zeynep1212
HİLAL_YK52
HANIM SU YK
seher_ykk
miremyk
gazi_ömer
crazy YK cı
**MELODİ YK**
ykcı-ayşegül
birgül
seni seviyorum yk
hayal gözlüm
egeli yk
mihriban kılıç
sibel u. YK
EsMeRiM_YeSiL
BiRGüL_YK54
dilekyk
ismail_yk_manyağı
aysenur yurtseven
asi yk
AŞKIMYK
sedef yk
RIDVAN-YK58
ezo
mutsuz yk
CANIMMMMM58
HaLiL yK
HeRşEyİmSiN_yk
EBRU AYDIN
**ŞeYmA**
yalancıyarim
betül yurtseven
ykkolık burcu
rukennnnn
43 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 11 Mart 2009 - 14:50

AŞKIMYK

AŞKIMYK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

tşkler ama danscı kızlara sinir oluyorumm

http://www.1ismailyk1esrayk.tr.gg

27İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 11 Mart 2009 - 15:28

EsMeRiM_YeSiL

EsMeRiM_YeSiL
Yeni Yk'Cı

ya ismail çok tatlı fatihle diğer dansçı kzıda tanıdım ama o sarı kız nerden çıktı NEDEN bu kadar samimiler!!!! sinirli

28İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları C.tesi 14 Mart 2009 - 19:31

sibel u. YK

sibel u. YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

betül yurtseven demiş ki:Ahh ahh Allahım bigün banada nasip eyle şu kızların İsmailime yakın olduğu gibi yakın olmayı... aglama
resimler muhteşeeeemm canım İsmailim beniiiim...
teşekkürler canım,saol
evet yaaa insallah bana da nasip olur ismailimle o kizlar gibi yakin olmak aglama

OOOOF OOOF ISMAILIM

29İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları C.tesi 21 Mart 2009 - 19:17

mihriban kılıç

mihriban kılıç
Süper YK'Cı

TŞKKÜRLER AMA BEN BU KIZLARA ÇOK PİS TAKTIM Dayak SARI ÇİYAN ÇEK O PİS ELLERİNİ İSOMDAN seytankıs seytankıs SEN GİT 50 SARIŞINA KATIL sinirli
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

30İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları C.tesi 21 Mart 2009 - 19:43

asi yk

asi yk
BanLı Üye
BanLı Üye

sarı bitin sen kızım Dayak

31İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 25 Mart 2009 - 11:05

egeli yk

egeli yk
Yeni Yk'Cı

yaaaaaaaaaaa ben ismaili bu kızlardan kıskandım hele o sarı kızdan uzak durun ismailimden

32İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 25 Mart 2009 - 11:16

hayal gözlüm

hayal gözlüm
BanLı Üye
BanLı Üye

ben o sari çiyani öldürürüm yaww yapişmiş ya sinirli cnm paylaşimin için çok teşekürler

33İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 25 Mart 2009 - 12:04

rukennnnn

rukennnnn
İyİ YK'Cı

bende güzel yorumlarınızı okumaktan zevk aldım yorumlar için tekrar tekrar hepinize teşekür ederim

http://www.ismailykfanboard.net

34İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 25 Mart 2009 - 16:01

seni seviyorum yk

seni seviyorum yk
İyİ YK'Cı

hıhhh ıyyy bune ya kıza bak iğrençççççç aptal sarışın ne olacakkk nefret ediyorum senden sinirli uzak dur kız ykmın yanından gelirsem senin saçını başını yolarımmmmmmmm

35İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları C.tesi 28 Mart 2009 - 14:21

birgül

birgül
Yeni Yk'Cı

YA İSMAİL İLE SARILAN O ESMER VE SARIŞIN KIZA SİNİR OLDUM KİM O YAAAAAAAAA aglama

36İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 1 Nis. 2009 - 20:00

ykcı-ayşegül

ykcı-ayşegül
Süper YK'Cı

bitin . ki ne bitiin ddd

http://www.ismailyk.forumr.biz

37İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 1 Nis. 2009 - 20:04

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ya ben o kızlaru hiç görmedim dansçılarıymış nederede çıkıyor onlr?

38İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Perş. 2 Nis. 2009 - 16:33

crazy YK cı

crazy YK cı
Süper YK'Cı

yetim gari NiNe kızlar kimi dövüyok hanimiş bakem o Dayak tutmayın beni

39İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Ptsi 6 Nis. 2009 - 7:40

gazi_ömer

gazi_ömer
Yeni Yk'Cı

saool paylaşımın için

40İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Ptsi 6 Nis. 2009 - 12:19

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

egeli yk demiş ki:yaaaaaaaaaaa ben ismaili bu kızlardan kıskandım hele o sarı kızdan uzak durun ismailimden

TÖVBE
KIZ KISKANACAK KIMSE KALMADI?
ISMAIL BUNLARA YAN BILE BAKMAZ!
HIC KIMSE BOSUNA TATLI CANINI ÜZMESIN!

41İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Salı 7 Nis. 2009 - 12:30

miremyk

miremyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

cok tsk jnm paylsimiin icin,olsun ya o kizlar isonn dansci kizlari konserlerde pogramlarda onlrlan dans ediyor hep beraber isom onlara bakmas ki malesef o kizlara alismamis gerek kizlar evett

http://www.ismailyk.com

42İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Perş. 9 Nis. 2009 - 13:36

seher_ykk

seher_ykk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

niye sarılmuış bu kız ya bizede nasip olur inşallah

43İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 6 Mayıs 2009 - 11:11

HANIM SU YK

HANIM SU YK
İyİ YK'Cı

saolasınnnnnnnnnnnnnnnnn

44İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Perş. 7 Mayıs 2009 - 18:14

ykcı-ayşegül

ykcı-ayşegül
Süper YK'Cı

su kızlara öle bi sinir olluomki helede
sarısına ya daha coq o uyaklasıo elimde kalcaq bi gün dayanamıom yanında kız görünca saol cnm offff Kes

http://www.ismailyk.forumr.biz

45İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Paz 10 Mayıs 2009 - 14:26

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

aayyyyyyyyy ben o kızlara sinir oldum ya her zaman yanında mı onlar sarılmışlar bi de çok gerekli gibi PfFff

46İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Cuma 19 Haz. 2009 - 16:30

zeynep1212

zeynep1212
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

çok yakışıklı çıkmış yaa

47İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları C.tesi 20 Haz. 2009 - 8:06

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

varya kesin bu kızlar ykma aşık

48İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları C.tesi 5 Eyl. 2009 - 12:13

MERAL GEDİK

MERAL GEDİK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

betül yurtseven demiş ki:Ahh ahh Allahım bigün banada nasip eyle şu kızların İsmailime yakın olduğu gibi yakın olmayı... aglama
resimler muhteşeeeemm canım İsmailim beniiiim...
teşekkürler canım,saol

http://www.ismailykfanboard.net

49İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 16 Ara. 2009 - 13:28

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

bu sarışın kız ismailin haydi bastır klibinde de var

50İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları - Sayfa 2 Empty Geri: İsmail Yk Ve Ekibi&Dansçıları Çarş. 16 Ara. 2009 - 17:17

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Hepsi Isomdan uzak dursunlarrr ..
paylasim icin tskler

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-