Erkeklerin Sacma Sözleri Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Erkeklerin Sacma Sözleri Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Erkeklerin Sacma Sözleri

+4
RIDVAN-YK58
lazibere53
merweyk
Mavi_Kiyamet
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Erkeklerin Sacma Sözleri Cuma 20 Şub. 2009 - 11:01

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

İ$te erkekLerin kızLarı tawlamak için kuLLandıkLarı saçma sözLer :

1. "Çok yorulmuş olmalısın. Bütün gün beynimin içinde koşturup durdun."

2. "Özge[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu sen misin? Şey kusura bakmayın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşım Özge'ye çok benziyorsunuz da."

3. "En az benim kadar muhteşemsin."

4. "Siz bir manken misiniz? Değilseniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kesinlikle olmalısınız."

5. "Eğer alfabeyi baştan sıralayabilseydim senin isminin başharfiyle benimkinin başharfini yan yana getirirdim."

6. "Ruffles'ımı bile seninle paylaşabilirim. Ne dersin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] benimle cips yer misin?"
7. "İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa gidip tekrar mı geleyim?"

8. "Afedersiniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] biz küçükken farklı okullarda okumamış mıydık? Ne çok ortak yönümüz var[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] değil mi?"

9. "Bu şehre yeni geldim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yabancıyım yani[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bana evinin yolunu tarif eder misin?"

10. "Annen ya da baban uzaylı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü."

11. "Telefon numaramı unutmuşum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seninkini ödünç alabilir miyim?"

12. " - Sesi duydun mu? "
"- Hangi sesi?"
"- Nasıl duymazsın? Kalbim kırıldı?"

13. "Çikolatadan bebeklerimiz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir düğün pastasının üzerinde sence de güzel durmaz mı?"

14. "Aman Allahım gerçekten omuz kemikleri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben bunları bir çift kanat sanmıştım."

15. "Baban hırsız mıydı? Değilse[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözlerinin yerinde duran bu elmasları nereden buldu o zaman?"

16. "Annen ve baban zamanında ya tanışmasalardı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o zaman ben ne yapardım? Kesinlikle dünyadaki en mutsuz insan olurdum."

17. "-Nereye gidiyorsun? Bir şey unutmadın mı?"
"- Neyi?"
"- Tabii ki beni!"

18. "Bana kalbine giden yolu tarif eder misin?"

19. "Bugün 1 Şubat 2003[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] saat 12:36. Tanıştığımız günü ve zamanı aklımda tutmam gerekiyor da... "

20. "Merhaba! Dizinin son bölümünde harika oynadın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir imzanı alabilir miyim?"

21. "Bu güzellik gerçek olamaz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sanırım rüya görüyorum. Bana bir çimdik atar mısın?"

22. "Seni görünce nefesim kesildi. Umarım suni solunum yapabiliyorsundur."

2Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Cuma 20 Şub. 2009 - 11:18

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

haha teşkkrler canumm

3Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Cuma 20 Şub. 2009 - 23:25

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

merweyk demiş ki:haha teşkkrler canumm
rica canimm ddd

4Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri C.tesi 21 Şub. 2009 - 11:48

lazibere53

lazibere53
BanLı Üye
BanLı Üye

Seni görünce nefesim kesildi. Umarım suni solunum yapabiliyorsundur
en cok hosma gıden kelime zeynep

http://www.ismailyk fanboard.net

5Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri C.tesi 21 Şub. 2009 - 11:55

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

lazibere53 demiş ki:Seni görünce nefesim kesildi. Umarım suni solunum yapabiliyorsundur
en cok hosma gıden kelime zeynep
gicik haha

6Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 15:08

RIDVAN-YK58

RIDVAN-YK58
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

valla buna benzer cümleler kullanmadım henüz haha

http://www.ismailykfanboard.net

7Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 15:20

-Seda YK-

-Seda YK-
Board Muhtarı
Board Muhtarı

"En az benim kadar muhteşemsin

haha haha haha haaaaa

http://www.ismailykfanboard.net

8Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 15:36

zeynep1212

zeynep1212
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

haaaaa

9Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 22:56

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

hihi ddd

10Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 23:05

asi yk

asi yk
BanLı Üye
BanLı Üye

lol! haha

11Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 23:07

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

GURURSUZ YARATIKLAR TAVLAMAK ICIN NERDEYSE ESSEK GIBI ANIRACAKLAR haha
AMA BÖYLE OLMAYANIDA VARDIR CANIM haha

12Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 23:09

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

CANIMMMMM58 demiş ki:GURURSUZ YARATIKLAR TAVLAMAK ICIN NERDEYSE ESSEK GIBI ANIRACAKLAR haha

hehe evett
böyle oLmayanlarda var abLacimm hakLisin

13Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Salı 24 Şub. 2009 - 23:13

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

Mavi_Kiyamet demiş ki:
CANIMMMMM58 demiş ki:GURURSUZ YARATIKLAR TAVLAMAK ICIN NERDEYSE ESSEK GIBI ANIRACAKLAR haha

hehe evett
VARDA ONLARDA BIZI BULMAZ!
BEN BIR TANE GÖRMEDIM YA!

ALLAHINDAN ÜMIDINI KESEN?
ALLAHINI INKAR EDER!
SABRETMEYI BILMEYEN?
HER ZAMAN KAYBEDER!

O BIR TANEYI BEKLEYECÜK BASKA CARE YOK haha

14Erkeklerin Sacma Sözleri Empty Geri: Erkeklerin Sacma Sözleri Çarş. 25 Şub. 2009 - 9:59

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

CANIMMMMM58 demiş ki:
Mavi_Kiyamet demiş ki:

hehe evett
VARDA ONLARDA BIZI BULMAZ!
BEN BIR TANE GÖRMEDIM YA!

ALLAHINDAN ÜMIDINI KESEN?
ALLAHINI INKAR EDER!
SABRETMEYI BILMEYEN?
HER ZAMAN KAYBEDER!

O BIR TANEYI BEKLEYECÜK BASKA CARE YOK haha
ins buLursun onu o zaman abLam

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]