Bira Icen Erkekler Dikkat Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bira Icen Erkekler Dikkat Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bira Icen Erkekler Dikkat

+8
**MELODİ YK**
asi yk
155KOYLAN
SoundTracK
RIDVAN-YK58
Yk_fanatigi_burak
-Seda YK-
Mavi_Kiyamet
12 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Bira Icen Erkekler Dikkat Çarş. 18 Şub. 2009 - 15:36

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Bira içen erkekler dikkat

Kanada Sağlık Enstitüsü’nün yaptığı ilginç bir araştırma sonucunda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] erkeklerin bira tüketimi konusunda daha dikkatli olmaları gerektiği[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çünkü birada kadın hormonları bulunduğu ortaya çıktı. “Erkeklerin bira içince kadınlaştığını” iddia eden bu teori şu şekilde test edildi:

100 erkeğe 6 bira bardağıyla bira içirildikten sonra davranışları izlendi ve hepsinin de;
• kontrolsüzce kilo aldıkları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
• düşünmeden anlamsızca konuştukları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
• gereğinden fazla duygusallaştıkları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
• araba süremedikleri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
• mantıklı düşünme yeteneğini kaybettikleri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
• hiçbir konuda uzlaşamadıkları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve
• hata yaptıklarını asla kabul etmedikleri gözlendi.

Enstitü[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha başka teste ihtiyaç duyulmadığını açıkladı. Bunların kadınlaşma belirtileri olduğunun aşikar olduğu söylendi

2Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Çarş. 18 Şub. 2009 - 15:36

-Seda YK-

-Seda YK-
Board Muhtarı
Board Muhtarı

saol cnm haha

http://www.ismailykfanboard.net

3Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Çarş. 18 Şub. 2009 - 15:39

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

-Seda YK- demiş ki:saol cnm haha
rica cnm ddd

4Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Perş. 19 Şub. 2009 - 18:32

Yk_fanatigi_burak

Yk_fanatigi_burak
İyİ YK'Cı

SAÇMA.BU DAVRANIŞLARI KADINLARMI SERGİLİYORMUŞ.KADINLARA HAKARET.KAYNAK NERDEN BİDE BEN GÖZ ATMAK İSTİYORUM.

5Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Cuma 20 Şub. 2009 - 23:28

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Yk_fanatigi_burak demiş ki:SAÇMA.BU DAVRANIŞLARI KADINLARMI SERGİLİYORMUŞ.KADINLARA HAKARET.KAYNAK NERDEN BİDE BEN GÖZ ATMAK İSTİYORUM.
sacma degiL gercek bu !!

6Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Çarş. 4 Mart 2009 - 21:00

RIDVAN-YK58

RIDVAN-YK58
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Teşekkürler haha

http://www.ismailykfanboard.net

7Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Perş. 5 Mart 2009 - 19:13

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

RIDVAN-YK58 demiş ki:
Teşekkürler haha

rica ederim

8Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Perş. 5 Mart 2009 - 19:15

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ben kesinlikle içki içmiyorum içenlerede sinir oluyorum sinirli teşekkürler zeynepXD

9Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Perş. 5 Mart 2009 - 19:30

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

M-YK demiş ki:ben kesinlikle içki içmiyorum içenlerede sinir oluyorum sinirli teşekkürler zeynepXD
rica ederim..

10Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Cuma 6 Mart 2009 - 17:41

155KOYLAN

155KOYLAN
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

paylaşım için saolun..

11Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Cuma 6 Mart 2009 - 20:45

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

155KOYLAN demiş ki:paylaşım için saolun..
rica ederim Gülümseme

12Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Cuma 6 Mart 2009 - 21:23

asi yk

asi yk
BanLı Üye
BanLı Üye

ona göre erkekler ha haha

13Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat C.tesi 7 Mart 2009 - 8:02

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

TEŞKÜR BENCE HİÇ KİMSE İÇKİ KILLANMASIN sinirli

14Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat C.tesi 7 Mart 2009 - 8:11

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

ABOOOOOOOOOOOOOOOOOO
HELE ONDAN BU CIVI BILE CAKAMAZ CEKICI BANA VERIRDI!
BEN BÖYLE DOGMUS BILIRDIM
DEMEK BIRA YAPMIS BUNU KARI GIBI haha

15Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat C.tesi 7 Mart 2009 - 11:24

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

**AYŞE YK** demiş ki:TEŞKÜR BENCE HİÇ KİMSE İÇKİ KILLANMASIN sinirli
rica bencede

16Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Paz 8 Mart 2009 - 1:12

başkentli

başkentli
Süper YK'Cı

ya zeyno bugüne kadar hiç öyle birşey yaşamadım tam tersine bira içince cesaretleniyorum

eywallah paylaşım için yinede ...

17Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Paz 8 Mart 2009 - 1:22

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

başkentli demiş ki:ya zeyno bugüne kadar hiç öyle birşey yaşamadım tam tersine bira içince cesaretleniyorum

eywallah paylaşım için yinede ...
rica ederim Dağınık

18Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Salı 10 Mart 2009 - 4:54

GECELERİN YARGICI

GECELERİN YARGICI
BanLı Üye
BanLı Üye

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sagol ztn ben ıcmıyom bıra bana uzak seytana yakın olsun haha kulanmam

http://xat.com/Yurtseven_Kardeler_ismailyk

19Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Salı 10 Mart 2009 - 22:09

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

VALLA SU BIRA ICEN ERKEKLERI SARHOSKEN VIDEO YA CEKEN
IZLETECEN NE IGRENC GÖRÜNÜYORLAR!

KADIN GIBI OLAMAZLAR BE
BIRA ICMEYEN BAZI ERKEK BILE BIZIM KADAR ERKEK OLAMAZ!
BIZ BU KADAR DÜSÜKMÜYÜZ?

20Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat Perş. 12 Mart 2009 - 15:00

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

doğru

http://www.ismailyktv.ile.biz

21Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat C.tesi 14 Mart 2009 - 10:47

GECELERİN YARGICI

GECELERİN YARGICI
BanLı Üye
BanLı Üye

ben kullanıom yok en iyisi ama alıscam galıba:(

http://xat.com/Yurtseven_Kardeler_ismailyk

22Bira Icen Erkekler Dikkat Empty Geri: Bira Icen Erkekler Dikkat C.tesi 14 Mart 2009 - 13:31

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

GECELERİN YARGICI demiş ki:[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sagol ztn ben ıcmıyom bıra bana uzak seytana yakın olsun haha kulanmam
aferin sana ddd

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]