Bir Erkegin Günlügünden Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bir Erkegin Günlügünden Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bir Erkegin Günlügünden

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bir Erkegin Günlügünden Empty Bir Erkegin Günlügünden Cuma 30 Ocak 2009 - 1:35

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

ßir Erkeğin Günlüğü

14 yaşımdayken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir gün bir sevgilim olmasını umuyordum...

16 yaşıma geldiğimde bir sevgilim oldu... ama ilişkimizde heyecan yoktu... Ben de heyecan verici bir sevgili bulmak için onu terk ettim.

Üniversitede oldukça heyecan verici bir kızla tanıştım .. Ama o da çok duygusaldı...Durmadan ağlıyor ve onu bırakırsam kendini öldürmekle tehdit ediyordu...Ben de daha kendi halinde bir kız bulmak için onu terkettim....

25 yaşındayken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kendi halinde sıradan bir kızla çıkmaya başladım... Ama çok sıkıcıydı... Beni heyecanlandırıp şaşırtmıyordu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kendi de hiçbir şeyden heyecanlanmıyordu... Ben de daha maceracı bir kız bulmak için onu terkettim...

28 yaşıma gelince daha maceracı bir kız buldum... Ama onunla da yürümedi...Oradan oraya saldırıyor ne istediğini bilmiyordu. Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]herşeyi denemek isteyen biri iyi sayılabilir ama insanın bazen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gideceği yönü de bilmesi lazım... Ve ben de[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hayattan ne istediğini bilen bir kız bulmak için onu terkettim...

31 yaşında[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ne istediğini bilen ve ayakları yere basan bir kızla evlendim... Evet kesinlikle ne istediğini biliyordu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]boşandığımızda bütün mal varlığımı istedi ve aldı...

Şimdi 40 yaşındayım ve tek istediğim...

Güzel bir esmer

Aslında 2 de olabilir...

2Bir Erkegin Günlügünden Empty Geri: Bir Erkegin Günlügünden Cuma 30 Ocak 2009 - 14:32

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

maşşallah çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmiş halada değiştiriyo tşkler cnm

3Bir Erkegin Günlügünden Empty Geri: Bir Erkegin Günlügünden Paz 1 Şub. 2009 - 22:35

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

yeşilli demiş ki:maşşallah çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmiş halada değiştiriyo tşkler cnm
evt cnm rica ddd

4Bir Erkegin Günlügünden Empty Geri: Bir Erkegin Günlügünden Paz 1 Şub. 2009 - 23:53

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

KIRKINDAN SONRA AZANI TENESIR PAKLAR!
ULA BU BIZIM TÜRK ERKEKLERI YASI KIRK
KICI DIRT
ON MERDIVEN CIKAMIYORLAR INLEMEKTEN
BOL KESEDEN ATIYORLAR ANCA haha

5Bir Erkegin Günlügünden Empty Geri: Bir Erkegin Günlügünden Ptsi 2 Şub. 2009 - 11:32

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

CANIMMMMM58 demiş ki:KIRKINDAN SONRA AZANI TENESIR PAKLAR!
ULA BU BIZIM TÜRK ERKEKLERI YASI KIRK
KICI DIRT
ON MERDIVEN CIKAMIYORLAR INLEMEKTEN
BOL KESEDEN ATIYORLAR ANCA haha

Süper dedin abLa ddd

6Bir Erkegin Günlügünden Empty Geri: Bir Erkegin Günlügünden Ptsi 2 Şub. 2009 - 18:17

87_Greecegirl_87

Yeni Yk'Cı

bencede cok ama cok haklisin.................

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Evli Erkegin Evreleri