Delikanlı Nickler:):):) Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Delikanlı Nickler:):):) Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Delikanlı Nickler:):):)

+6
sevilay
kralice88
CANIMMMMM58
RIDOCANYK
merweyk
delikanli_kiz
10 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Delikanlı Nickler:):):) Empty Delikanlı Nickler:):):) Perş. 8 Ocak 2009 - 21:19

delikanli_kiz

delikanli_kiz
Gelişmiş YK'Cı

ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim…!!!!
*HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi…!!
*ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!

*ßu garip huyLar senden yadigarr
*ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim
*Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa…
*ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım…!!!
*ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez
*DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz
*Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..
*yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen (sansürlü kelime):d
*Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım)
*yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum
*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!
*İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!
*canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum
*taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!
*kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann
*qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar…
*Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
*___:::: –ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____
*Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım
*Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda…!!!:
*ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!
*SoytarıLar KraL OLmuş *****ler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!
*Terkedilmişleri, aşkları sevdaları,dostlukları… aramaya kalkarsan, ancak mezar taşlarında bulursun….
*Gidene dur demek acizlere, kalana git demek ——–lere, hakedene yol vermek de bize yakışır…
*ßeni çeken çeker çekmeyen çeker gider…kopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa …tir(YASAK KELİME) oLup gitsin
*·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir…!!!
*Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!
*seveni severler sevmeyen
*düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm
*Çalmak fiilinin gelecek zamanla çekimi nedir??(hapse girmek)
*ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
*Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben
*Ben seni el değmeden, gözümle de severim.
*·#·$1…tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm…!!!
*——–ler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz
*kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun
*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat
*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret
*oLMaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM
*Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!
*Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi
tak ßoğazıma ipini yada kes ßiLeğimi sensizLikLe ya$ayacağıma öLüme gideyim daha iyi..
*…Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ, TatLı ßir Oyundu Oynadığımız…
*..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!
*Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin…!!!
*ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???
*pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!!!!:
*keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin
*Sıkıldım Artık ßu (sansürlü kelime) GönüLLerden!!!:
*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
*Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!
*acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken…!!!
*·#·$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!
*ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

2Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Cuma 9 Ocak 2009 - 11:27

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşkkrler süper........

3Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Cuma 9 Ocak 2009 - 20:39

delikanli_kiz

delikanli_kiz
Gelişmiş YK'Cı

senın gıbı superler cnmm:)

4Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Cuma 9 Ocak 2009 - 20:55

RIDOCANYK

RIDOCANYK
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

tskrler cok guzelllerr

5Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) C.tesi 10 Ocak 2009 - 20:47

delikanli_kiz

delikanli_kiz
Gelişmiş YK'Cı

rica ederim ddd

6Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Paz 11 Ocak 2009 - 1:05

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

VALLA YAZMAKLA DELIKANLI OLUNSA?BURDAN KOPYE CEKEN COK OLUR
DELIKANLI YAZIDA DEGIL YÜREKTEDIR YÜREKTE

7Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Paz 11 Ocak 2009 - 10:56

delikanli_kiz

delikanli_kiz
Gelişmiş YK'Cı

tam ustune bastın ablacım yureksız delıkanlı olmaz zati de nese:D

8Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Perş. 15 Ocak 2009 - 14:00

kralice88

kralice88
Yeni Yk'Cı

tesekkürler hepsi birbirinden güzel emegine saglik alkıs

9Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Perş. 15 Ocak 2009 - 18:17

delikanli_kiz

delikanli_kiz
Gelişmiş YK'Cı

saol cnm

10Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Perş. 15 Ocak 2009 - 18:24

sevilay

sevilay
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok gzl niçkler
tşklerr

11Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Perş. 15 Ocak 2009 - 20:00

-Seda YK-

-Seda YK-
Board Muhtarı
Board Muhtarı

thanks Gülümseme

http://www.ismailykfanboard.net

12Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Perş. 15 Ocak 2009 - 20:55

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

tsklerrrrr

http://www.ismailykfanboard.net

13Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Paz 18 Ocak 2009 - 20:04

delikanli_kiz

delikanli_kiz
Gelişmiş YK'Cı

rica ederım:D

14Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Cuma 13 Mart 2009 - 10:00

GECELERİN YARGICI

GECELERİN YARGICI
BanLı Üye
BanLı Üye

emege saygı güzel olmus delikanlı ddd:D evett

http://xat.com/Yurtseven_Kardeler_ismailyk

15Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Paz 15 Mart 2009 - 14:47

delikanli_kiz

delikanli_kiz
Gelişmiş YK'Cı

teş ederım yargıc:D:D

16Delikanlı Nickler:):):) Empty Geri: Delikanlı Nickler:):):) Paz 29 Mart 2009 - 12:14

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

tsklerrrrr
eline saglik

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Nickler
» Nickler
» Damar Nickler