Kral Tv Ödül Töreninde İsmail Aday Değil Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Kral Tv Ödül Töreninde İsmail Aday Değil Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kral Tv Ödül Töreninde İsmail Aday Değil

+4
yesimyk_1998
EBRU AYDIN
kemo
orkide
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

orkide

orkide
Gelişmiş YK'Cı

Kral tv ödül töreninde ismail yine aday değil.Bir sanatçı bir kaç katogaride aday.Ama ismaili bir katagoriye bile koymamışlar.Haydi bastır,facebook,neden,kudur baby,dokuz mevsim bu kliplerden birinin aday olması gerekmezmiydi? Siz söyleyin.Haksızmıyım.

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

aynen öyle,ama kral iyice civitti,artik kraltv bizim eski bildigimiz kraltv degil cok degisti iyice suyunu cikartti hem bu ödül ile ilgili hemde yayinladiklari kliplerle düstü gözümden...

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

2010 yılında Albüm çıkarmadıgımız için Adaylığımız yok ..

http://www.ismailyktv.ile.biz

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

ama 2011de çıkardık hem de ebru ablacım bende aynı konuyu açmıştım açarken biraz bakalım açan var mı diye?gerizakalı yusuf güney bile var

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Arkadaşım!
Sanatçılara hitaben daha güzel konuşmanızı istiyorum. Ben sizlerin ağzına yakıştıramıyorum bu tarz şeyleri.
2010'da albüm çıkarmadıgımız gerekçesiyle adaylığımız yok O KADAR !
Uzatmaya gerekte yok

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

ya bosverin ya sallayin,albüm nasilsa yeterince satiyo cok sükür hamd olsun o bize yeter yani biliyoruz sonucda yine kimin albümü fazla sattigini...

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

evet bencede ama yeni albüm çıksın artık dayanamıyorum

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Bilgilendirmeyi Ebru yapmış.. ;)

Hakaret YOK !!!

ismailarda

ismailarda
Yeni Yk'Cı

ya arkadaslar ne ıyosunuz sız yok 2010 da cıkarmamısız faln yapmayın lutfen.ismail yk artık kral tv de klpleri bile cıkmıyo,top 20 ye gıremıyoruz,en cok satanlarda bile ismail yk nın adı geçmiyo kandırmayın biririnizi..neyse kral tv nin ismail yk yı artık pek yayınlamamasının nedeni ise ildiğiniz üzere kral tv patronu değişti doğan grubuna geçti.ilk aldıklarnda zaten açıklama yaptılar kral tv nin yayın akışını değiştieceklerini ve eskisi gibi olmayacaklarını.ab grubuna yönelik yayın yapacaklarını söyledi..ab grubuda ismail yk dinlemediğine göre yayınlamıyorlar işte bu kadar yok 2010 da cıkarmıs falan kandırmayın kendınızı

orkide

orkide
Gelişmiş YK'Cı

Her sene kral tv ödül törenlerinde ismail aday olmuyor.Kaset çıkarsada aday olmuyor.İsmaili bilerek,istiyerek aday yapmıyorlar.Sizde her sene kaset çıkarmadığımız için aday değiliz diyorsunuz.Bencede kendimizi kandırıyoruz.

Ismail yk

Yeni Yk'Cı

Bencede birbirimizi kandirmayalim hepimiz burda ismail yk nin basarili olmasini istiyoruz ve eger gercekleri konusmayacaksak daha niye ismail yk fan board varki .. biz burada gercekleri konusmamiz lazim ama herseye iyi dersek olmazki .. Elestirmede büyük fayda vardir ... Ismail yk basarili olunca hepberaber seviniyoruz dimi ..

Elestirilmesi gereken konular bence bunlar:

- Ismail yk'nin neden klipleri Kral TV top 20 ye daha giremiyor ?
( Eskiden hic zirveyi kaptirmazdi Ismail )
- Neden albümleri artik eskisi gibi ilgi görmüyor ve Ödüller almiyor ?
( Eskiden nekadar ödüller aldigini hepimiz iyi biliyoruz )
- Ve benim kisisel gözlemledigim .. Ismail yk eski albümlerinde en damar
sarkilarina illaki klip cekip öne cikarirdi örnegin "Son defa,Nerdesin,
Git hadi git..." ve bu damar sarkilar sayesinde cok sevildi ve albümü cok satti
kimse bunu inkar edemez zaten .. Ismail yk'nin bu zamanda hala böyle güzel
damar sarkilari varken bunlara klip cekmemis olmasi beni üzüyor acikcasi
örnegin "Gidersen,Canim Aciyor,Ayrilmam,Benim icin öldün sen ..." gibi sarkilar

Fan olmak sadece herseye iyi demek degil arkadaslar .. bence bu sorulari sormamiz lazim Ismail yk'nin hep basarili olmasi icin ve daha iyi yerlere gelmesi icin ..
Ismail yk'yi yok seviyoruz ve herzaman desteklerimize devam edelim ;)

Ismail yk

Yeni Yk'Cı

Ismail yk'yi COK seviyoruz *

orkide

orkide
Gelişmiş YK'Cı

Bende senin söylediklerine katılıyorum.Sana hak veriyorum.İsmaili seviyoruz.Ama söylediklerinde çok doğru.

SeviyorumSeni

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

aynen bende size hak veriyorum.. artik ismail yk'nin sarkilari kraltv'de fazla yayinlanmiyor top20 listesinde zirve yaparken artik hic girmiyor bile listeye.. aday olarak gösterilmemesi cok büyük haksizlik bence. ismailyk cok iyi bir sanatci hepimizin en sevdigi.. destek cikmaliyiz ve fanlari olarak arkasinda oldugumuzu göstermeliyiz. zaten pek fazla müzik kanallari yqayinlamiyor ismailyk kliplerini mesela powerturk hic yayinlamiyor.. acikcasi bu durum beni cok üzdü..

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

kral tv gerçekten çok değişti ama gerizakalı yusuf güney de ödül alamadı ama kral tv çok haksızlık yapıyo iyileri almıyo artık kötü sanatçıları alıyo sizin dediklerinize tamamen katılıyorum arkadaşlar.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-