Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fatih Abimizden Albüm Bilgisi....

+29
92EsraYK
AŞKIMYK
şeymayk_61
canimyk
aysenur yurtseven
seyma-f
Emrah İpek
uslanmaz90
**MyMyMy**
emotion
zeynosh-yk
ceren yk
HİLAL_YK52
merym
HeRşEyİmSiN_yk
MERAL GEDİK
kevser_YK
kArAs3VdAL1
canımsın
fatihsabri
BiRGüL_YK54
suskun *
kübra
Beray_İsmail_YK
gül deste
souza07
sibel-1990
ESRA YK
EBRU AYDIN
33 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 11:03

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Arkadaslar Gecenlerde Fatih Abiyle Konustum Albüm 12 Ekim'de Cıkmıyıcak...
Ekim Ayının Sonunda Cıkıcagını Söyledi...
Ay Sonunu Sabırsızlıkla Bekliyorum..
Saygılar..

Ebru A.K

http://www.ismailyktv.ile.biz

2Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 11:07

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Az kaldı =)

3Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 11:16

sibel-1990

sibel-1990
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

haber icin cok tesekkurler aysonu sabirsizlikla bekliyorum

4Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 11:40

souza07

souza07
İyİ YK'Cı

Süper Haber Merakla Bekliyoruz

5Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 12:55

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Haber için teşekkürler.

6Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 13:16

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Az kaldı ay sonunu sabırsızlıkla bekliyoruM [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

7Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 13:51

kübra

kübra
Süper YK'Cı

teşekkürler

8Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 13:54

suskun *

suskun *
Süper YK'Cı

çok teşekkürler bekliyoruz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

9Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 15:41

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekkürler haber için az kaldı hayırlı inş

http://www.ismailykfanboard.net

10Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 19:46

fatihsabri

fatihsabri
Yeni Yk'Cı

albüm bitmeiş ki bu albüm seneye 2010 yazında dinleriz ben size sölim
ismail yk hiç dediği tutmadı ki Gülümseme)))
dedi işte mayıs ta çıkcak millet heycanlandı
eylül dendi artık inanmıyorum yaaaa

11Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 20:15

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

sağol cnm Gülümseme

12Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 21:33

kArAs3VdAL1

kArAs3VdAL1
BanLı Üye
BanLı Üye

ayın sonuna ne kaldıkı gelıp gececektr günler Gülümseme

13Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 22:00

kevser_YK

kevser_YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

haber için tşk.ler hayırlısı olur inş. bukadar bekledik ayın sonunu da bekleriz sayılı günler kaldı....

14Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Salı 13 Ekim 2009 - 23:45

MERAL GEDİK

MERAL GEDİK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

sibel-1990 demiş ki:haber icin cok tesekkurler aysonu sabirsizlikla bekliyorum

http://www.ismailykfanboard.net

15Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Çarş. 14 Ekim 2009 - 9:04

HeRşEyİmSiN_yk

HeRşEyİmSiN_yk
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

saol haber verdiğin için...

http://www.ismailyktv.com

16Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Çarş. 14 Ekim 2009 - 12:23

merym

merym
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ayonunu sabırsızlıkla bekliyorum haber için saqol =)

17Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Çarş. 14 Ekim 2009 - 13:45

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

bu kadar dayandık ay sonuna kadar da dayanırız yeterki albüm ismailin istediği gibi en güzelinden olsun biz bekleriz

18Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Çarş. 14 Ekim 2009 - 14:45

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

evet az kaldı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

19Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Çarş. 14 Ekim 2009 - 15:13

zeynosh-yk

zeynosh-yk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

haber icin cok tesekkurler, az kaldi zaten [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

20Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Çarş. 14 Ekim 2009 - 16:14

emotion

emotion
Yeni Yk'Cı

sabırsızlıkla bekliyorum haber için sğl...

21Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Çarş. 14 Ekim 2009 - 16:46

**MyMyMy**

**MyMyMy**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok tesekkrler.. Gülümseme
of gecmıo zmn [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

22Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Perş. 15 Ekim 2009 - 11:51

uslanmaz90

uslanmaz90
Yeni Yk'Cı

sürekli uzatıyolar bence ekim sonunda da çıkmaz...

23Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Perş. 15 Ekim 2009 - 13:30

Emrah İpek

Emrah İpek
Yeni Yk'Cı

vallaha haklısın uslanmaz90, benimde ümidim kalmadı artık . boyna ertelenir durur bu albüm çıkacağı yok mayısdan beridir bekliyoz ya

24Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Perş. 15 Ekim 2009 - 13:42

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

önemli olan albümün en iyisinden olması tarihin ertelenmesi önemli değil tabi BENCE

25Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Empty Geri: Fatih Abimizden Albüm Bilgisi.... Cuma 16 Ekim 2009 - 15:18

Emrah İpek

Emrah İpek
Yeni Yk'Cı

Ya hilal kardeş albümü duyuralı 1,5 sene oldu.. hala çıkıcak bu albüüm, mayıs ayından beridir bekliyoruz ne bitmez albümmüş yaa...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-