İsmail'e Mektup Göndereceğim Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail'e Mektup Göndereceğim Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail'e Mektup Göndereceğim

+8
zeynep1212
Beray_İsmail_YK
**MELODİ YK**
göksuyk
yksu
syk
ceren yk
HİLAL_YK52
12 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty İsmail'e Mektup Göndereceğim Cuma 9 Ekim 2009 - 15:01

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

arkadaşlar ben ismaile mektup göndermeyi düşünüyorum bide ona hediyeler alıp mektubun yanına koyacağım almanyadaki evin adresini zaten biliyorum yurtdışına mektup fiyat ücretlerine de baktım çok ucuz sizce göndersem mektubada tel. no ile e-mail adresimi falan koysam herhangi bir geri cvp alabilir miyim? ne düşünüyorsunuz

2İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Cuma 9 Ekim 2009 - 16:00

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bence alırsın

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim C.tesi 10 Ekim 2009 - 10:43

syk

syk
Yeni Yk'Cı

bencede Gülümseme

4İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim C.tesi 10 Ekim 2009 - 12:50

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

inş

5İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim C.tesi 10 Ekim 2009 - 17:24

yksu

yksu
İyİ YK'Cı

adresi versene?

6İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim C.tesi 10 Ekim 2009 - 17:26

göksuyk

göksuyk
İyİ YK'Cı

ben müzik şirketine yollamıştım cvp falan gelmedi ya sır oldu resmen mektup okudumu acaba??? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

7İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim C.tesi 10 Ekim 2009 - 19:11

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ya adresi versene na bide posta ücretlerini söylede bende yazam

8İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim C.tesi 10 Ekim 2009 - 19:24

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

İyi olur zaten Hem bende yollacaM [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.ismailyktv.ile.biz

9İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim C.tesi 10 Ekim 2009 - 20:19

zeynep1212

zeynep1212
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

bende müzik şirketine gönderdim ne oldu bilmiyorum

10İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Paz 11 Ekim 2009 - 16:04

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

şöyle bişey var bendeki adres ev değil stüdyo nun adresiymiş yurtdışınada mektup gönderme 1 tl

En son HİLAL_YK52 tarafından Salı 13 Ekim 2009 - 14:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

11İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Ptsi 12 Ekim 2009 - 13:30

merym

merym
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bnde biliyorum adresini almanyadaki isteyenler yurtseven kardeşlerim web sitesinden baksın iletişim bölümünde yazı bnde şu vatandaşlıktan çıktı haberinde bi makbuz göstermiş ya ordan buldum Gülümseme isonun kendi eski web sitesindede wardı ama yeni web sitesinde yok Gülümseme

bnce cevap almazsın çünkü kendi sitesinde bile cevap atmıyo ...
çok yogunlar hele bu aralar...

12İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Salı 13 Ekim 2009 - 14:09

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

merym demiş ki:bnde biliyorum adresini almanyadaki isteyenler yurtseven kardeşlerim web sitesinden baksın iletişim bölümünde yazı bnde şu vatandaşlıktan çıktı haberinde bi makbuz göstermiş ya ordan buldum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isonun kendi eski web sitesindede wardı ama yeni web sitesinde yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bnce cevap almazsın çünkü kendi sitesinde bile cevap atmıyo ...
çok yogunlar hele bu aralar...
evet vergi makbuzuna bakabilirsiniz ama ordaki adres ev değil stüdyo

13İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Çarş. 28 Ekim 2009 - 14:23

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Bence cevap vermez.Ama yinede sen şansını dene.

14İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Perş. 29 Ekim 2009 - 17:29

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

gül deste demiş ki:Bence cevap vermez.Ama yinede sen şansını dene.
niye vermesinki benim başka bir arkadaşımgöndermiş ona cevap gelmiş onu telefonda aramış

15İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Perş. 29 Ekim 2009 - 18:19

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

iNŞALLAH CEVAP VERİRİ CANİM [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

16İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Cuma 30 Ekim 2009 - 12:49

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

aysenur yurtseven demiş ki:iNŞALLAH CEVAP VERİRİ CANİM [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
inş [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

17İsmail'e Mektup Göndereceğim Empty Geri: İsmail'e Mektup Göndereceğim Salı 3 Kas. 2009 - 23:18

olumune ykci

olumune ykci
Gelişmiş YK'Cı

bu konuda bisey soyleyemem

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-